Of Rehberlikten İlçe Gelişim Seminerleri

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde başlatılan ve gelişim seminerleri kapsamında Of Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından ilk ve ortaokul öğrencilerine eğitim verildi.

Of Rehberlikten İlçe Gelişim Seminerleri
Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önderliğinde başlatılan ve Of Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen seminerler kapsamında Of’ta ilk ve orta eğitim düzeyinde eğitim veren 14 okulda öğrencilere seminer verildi.

 

Rehber Öğretmenler Veli Kaymak, Burcu Aydoğdu ve Gökhan Baş tarafından verilen seminerler kapsamında 520 öğrenciye gelişim eğitimi verildi.

 

Bölümlü Mehmet Akif Ersoy  Ortaokulunda gerçekleştirilen seminerle başlayan eğitimler, Kıyıcık ilk-ortaokulu, Eskipazar ilk-ortaokulu, Gürpınar ilk-ortaokulu, Uğurlu Hacıahmetoğlu ilk-ortaokulu, Fındıkoba İhsan Karadeniz ilk-ortaokulu, Cumapazarı ilk-ortaokulu, Kireçli Dursun Dumangöz ilk-ortaokulu, Pınaraltı ilk-ortaokulu, Serince ilk-ortaokulu, Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu, İsmail Yıldırım İlkokulu, 28 Şubat İlkokulu ve Miktat Sarıalioğlu Ortaokulunda düzenlenen seminerlerle sona erdi.

 

Haber-Foto: Fahri Hacıcaferoğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21