Of RAM’dan Kaymakam Çiçek’e teşekkür ziyareti

Of Rehberlik Araştırma Merkezi idareci ve öğretmenleri, Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek’e verdiği destekleri nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundular.

Of RAM’dan Kaymakam Çiçek’e teşekkür ziyareti

Of Rehberlik Araştırma Merkezi idareci ve öğretmenlerinden oluşan bir grup öğretmen İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu başkanlığında Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek’e verdikleri destekler nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyaret anısına günün anısına öğretmenlerin Kaymakam Çiçek’e çiçek taktimiyle başladı. Of Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Vahdettin Özdağcı kurum faaliyetleri hakkında bilgi vererek kabulleri ve destekleri nedeniyle Kaymakam Çiçek’e teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ziyarette yaptığı konuşmada; “Eğitim çalışmalarımızda hep yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Kaymakamımız son olarak İsmail Yıldırım İlkokulu, Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu, 28 Şubat İlkokulu, Of Rehberlik Araştırma Merkezini kapsayan dört kurumumuza 30 bin liralık Oyun Terapi Odası ve malzemeleri kazandırdılar. Bu sayede öğrencilerimize daha farklı ve alternatifli yaklaşımlarda bulunarak öğrencilerimizin sorunlarına çözümler üretileceğine inanıyorum. Tüm gayretimiz bir öğrencimizin de zayi olmaması, ülkemizin imkanlarından azami derecede faydalanmasıdır. Bu anlayışla hep daha iyisini yapma temennisiyle arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. “diyerek dugularını ifade etti.

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek de ziyaret ile ilgili olarak; “ Eğitimi ülkemizin en önemli meselesi olarak görüyoruz. Bu duygularla imkanlarımız ölçüsünde destek vermeye çalışıyoruz. Çünkü eğitime yapılan hiçbir yatırım boş değildir. Of RAM Kurumumuzun başarılı çalışmalarını yakından takip ediyorum. Gayretli çalışmaları nedeniyle de kendilerini tebrik ediyorum.İnşallah kazandırılan “Oyun Terapi Odaları” Rehber Öğretmenlerimizin çalışmalarında önemli katkı sağlayacak. Bundan sonraki çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılıar diliyorum.” dedi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21