Of Noteri İrfanlı’ya taşındı, vatandaşlar tepki gösterdi

Uzun yıllar Of Belediyesinin giriş katında hizmet veren Of Noterliği, İrfanlı Mahallesi Fatih Caddesi’ne taşınması Of Esnafı ve vatandaşlardan tepki aldı.

Of Noteri İrfanlı’ya taşındı, vatandaşlar tepki gösterdi

Of Belediyesi Hizmet Binasının yenileme çalışmaları kapsamında giriş katında hizmet veren belediyeye bağlı olmayan özel firma ve kuruluşların sözleşmeleri sona erdirildi.

 

Uzun yıllar Of Belediye Hizmet Binasının giriş katında hizmet veren Of Noterliği de İrfanlı Mahallesi’ne taşındı.

 

Fatih Caddesi üzerinde Fatih Camii’nin yaklaşık 50 metre ilerisinde bulunan Selvi Sokak girişinde yer alan binaya taşınan Noterlik, yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

 

YAŞAR’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Noter Selahattin Sağlam’ı yeni yerinde ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Sağlam’a yeni hizmet merkezlerinin hayırlı olmasını diledi.

 

Of Merkez’de uygun şartlarda ve kendi ilerine uygun bir yer bulamadıklarını ifade eden Noter Sağlam; “Önceki yerimiz hem küçük hem de arşivimiz belediyemizin farklı yerlerindeydi. Belediyemizin dönüşüm çalışmaları kapsamında sözleşmemiz yenilenmeyince biz de kendimize uygun yer bulmak durumunda kaldık. Belediye önünde özellikle ciddi park sorunu yaşıyorduk. Yeni yerimizde en azından park sorunu olmayacak. Halkımıza daha güzel ortamda hizmet vereceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

 

ESNAF VE VATANDAŞLARDAN TEPKİ GELDİ

Öte yandan haberimiz öncesinde ziyaretini Sosyal Medya aracılığı ile paylaşan Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’ın paylaşımına yorum yapan çok sayıda vatandaş, Noter’in İrfanlı Mahallesi’ne taşınmasına tepki gösterdi.

 

İŞTE SOSYAL MEDYADAKİ TEPKİLER

Kubilay Erkan Yazıcı Kalyonda mi noter. Sebebi neydi ki

Uğurcan Kul İvyana taşınsaymış merkez de yermi kalmadı

Sultan Süha Tellioğlu Bunu kimse hesaba katmadi galiba galerici ler orda onlara ait bu noter bu of a yenisi gelecek https://www.facebook.com/images/emoji.php/v7/fd0/1/16/1f602.png

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFTAN VATANDAŞ
OFTAN VATANDAŞ - 5 yıl Önce

Beyler sizin yolunuz notere düştüğüne bile inanmıyorum. Boş yorum yapmayın

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21