banner80

Of Natural Markası tescillendi

Of Çaykara Yolu üzerinde hizmet veren ve Doğu Karadeniz Bölgesindeki en büyük Yöresel Ürünler ve Doğal Lezzetler Turistik Alışveriş Merkezi olan Of Natural Bazaar, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillendi.

Of Natural Markası tescillendi
banner71

Doğu Karadeniz Bölgesindeki en büyük Yöresel Ürünler ve Doğal Lezzetler Turistik Alışveriş Merkezi Of Natural Bazaar markası, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillendi.

 

Of Natural Bazaar marka tescil belgesi Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Saral ve İşletme Müdürü Ali Rıza Köroğlu tarafından teslim alındı.

 

Marka teslim alma töreninde açıklama yapan şirket müdürü Ali Rıza Köroğlu; "Of Natural Bazaar olarak şimdiye kadar, doğal, natural ve yöresel ürünlerin en kalitelerini araştırıp, misafirlerimize sunmakta idik. Yine ürün kalitesinden ödün vermeden, doğal, natural ve yöresel ürünleri kendimiz imal etmeye başlamaktayız. Of Çaykara Uzungöl yolu 

3.km. de,  lokum çeşitleri, anzer balı, yöresel ballar, organik ve siyah çay, bitkisel çaylar, fındık ve ürünleri, Türk kahvesi, yöresel el sanatı ürünler, aktar ürünleri, kazaziye, gümüş, giyim, kozmetik ve takı çeşitleri, kişisel bakım ürünleri, Baklava ve çikolata çeşitleri, çörekotu, susam, keten tohumu, fıstık, fındık ve badem gibi soğuk sıkım ürünler ile, 300 metrekare kapalı alanda ve toplamda 2.000 metrekare alanda, 20'si rehber, toplamda 30 personelimiz ile sezonda misafirlerimize hizmet verdik. Tesisimizin bu hale gelmesinde emeği geçen başta Yönetim Kurulu Başkanımız Kenan Saral bey olmak üzere, tüm personelimize ve rehberlerimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca ilgi ve desteklerinden dolayı, Tursab Yönetim Kurulumuza ve üyelerine, Turizm şirketlerimize, firmalarımıza, kaptanlarımıza ve tüm turizm çalışanlarımıza özellikle teşekkür ediyoruz" dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21