Of Milli Eğitimden Bahar Turnuvası

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenler arasında birlik ve beraberliği arttırmak, dayanışma ve kaynaşmayı geliştirmek için “Öğretmenlerarası Bahar Futbol Turnuvası” düzenleniyor.

Of Milli Eğitimden Bahar Turnuvası

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenler arasında birlik ve beraberliğin artırılması amacıyla Futbol Turnuvası düzenleniyor.

 

Turnuva öncesi tüm takım temsilcililerinin katılımıyla gruplar belirlenerek kura çekimi yapıldı.  Turnuva 5’er takımın yer aldığı Bordo ve Mavi grup şeklinde oluşan 10 takımlı lig usulü şeklinde yapılıyor. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar çapraz eşleşme ile yarı finalde karşılaşacaklar. Finalde şampiyonluk ve üçüncülük karşılaşmaları yapılacak.  HMB Ulusoy Lisesi Halı sahasında oynanan maçlar için özel hakem tahsis edildi.

 

Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Bedir’in koordinatörlüğünde gerçekleşen turnuvada haftada iki maç yapılarak turnuva devam ediyor. Turnuva ile ilgili olarak Şube Müdürü Süleyman Bedir;” Eğitim- öğretimde yaşanan stresi atmak, eğitimcilerimiz arasında dayanışma ve kaynaşmayı daha da artırmak için böyle bir turnuva düzenlemek istedik. Hem eğlenmek hem de öğretmenlerimizin birbirlerini daha yakından tanıyıp yeni dostluklar kurmayı amaçladık. İnşallah kazasız belasız mutluluk içinde final yaparız.” Diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Bordo Grupta; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,  Yeşil Vadispor ,Özel Eğitim Kurumları, Bozoklar,  Ofli Hocalar takımları yer alıyor. Mavi Grupta; Ulusoy FC, Kayıobası, 1461 Of, Kıpçaklar, Kireçli Futbol Kulübü takımları yer alıyor. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21