Of Memur-Sen’den Terzioğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Memur Sen Of İlçe Yönetimi kısa süre önce 6.olağan kongresini yapan Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi.

Of Memur-Sen’den Terzioğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Memur Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar ve Konfederasyona bağlı Sendikaların Of İlçe Temsilcileri ile yönetim kurulu üyeleri, kısa bir süre önce 6. Olağan kongresini gerçekleştiren Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

İlçe genelinde yaşanan birlik ve beraberliğe dikkat çeken Terzioğlu; “Ülkenin de partinin de düşmanları çok. Bunlara karşı birlik olursak ayakta kalabiliriz. Makamlar ve mevkiler geçicidir. Bugün buradayız yarın olmayabiliriz ama önemli olan Of’a kalıcı ve yararlı şeyler bırakıp arkamızdan iyi konuşturmaktır” dedi.

 

Sendika başkanlarından alanlarında yaşanan sorunlar hakkında bilgiler alan Terzioğlu, özellikle eğitim ve sağlık alanında çalışanların yaşadığı sorunların çözüme kavuşturulması için gerekli birimlerle iletişime geçerek sorunların çözümü için çalışma başlattı.

 

Başkan Terzioğlu’na ve yeni yönetim kuruluna yeni çalışma döneminde başarılar dileyen Memur-Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar; “Yönetim kurulunda yeni görev alan arkadaşlarımıza, devam eden arkadaşlarımıza ve sizlere yeni çalışma döneminde başarılar diliyoruz. Sizler siyasi alanda Of’umuza hizmet etmek için mesai harcarken bizler de kurumlarımızda halkımızın daha iyi hizmet alabilmesi için çalışıyoruz. Alanlarımız farklı olsa da hepimizin ortak amacı aynı. Eğitimden sağlığa, çay fabrikalarımızdan belediyemize kadar her alan tüm üye arkadaşlarımız halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için çaba harcıyor. Üye arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, sizlere de yeni dönemde başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21