Of Memur-Sen’den MHP’ye ziyaret

Memur-Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar ve İlçe Yöneticilerinden MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz’a hayırlı olsun ziyareti.

Of Memur-Sen’den MHP’ye ziyaret

Memur-Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, beraberinde Büro Memur-Sen Of İlçe Temsilcisi Dursun Ali Soylu, Kültür Memur-Sen Of Temsilcisi Ferhan Özdemir ile birlikte MHP İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz’ı ziyaret etti.

 

Kısa bir süre önce yapılan kongrede yeniden başkanlığa seçilen Başkan Ayaz ve yöneticilerine hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Yaşar ve beraberindekiler, yeni görevlerinin ilçemz ve ülkemiz siyaseti için hayırlı olmasını dlediler.

 

Bizim Tarafımız Hep Millet Olmuştur

Referandum ile ilgili de konuşan Başkan Ayaz; “Evet kararını verdik çünkü söz konusu milletse bizim için geri kalanların önemi yoktur. Bizim tarafımız hep millet olmuştur” ifadelerini kullandı.

 

Savaşa gidiyorsa meclise de girer

Seçilme yaşının 18’e indirilmesi ile ilgili olarak yapılan spekülasyonlara da değinen Başkan Ayaz; “18 yaşındaki çocuklar 15 Temmuz’da ülke için savaştı. Şehit olanları oldu o zaman kimse ses etmedi. Bu çocuklar askere gidiyorsa, savaşa gidiyorsa meclise de girer” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21