Of Memur-Sen ailesinden Başhekim Uysal’a ziyaret

Memur-Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, Memur-Sen Of İlçe Temsilcileri ile birlikte Of Devlet Hastanesi Başhekimi Şaban Uysal’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

Of Memur-Sen ailesinden Başhekim Uysal’a ziyaret

Memur-Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, beraberinde Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Bozkurt Hacıefendioğlu, Büro Memur-Sen Of İlçe Temsilcisi Dursun Ali Soylu, Kültür Memur-Sen Of Temsilcisi Ferhan Özdemir ve Diyanet-Sen Of İlçe Temsilcisi Yusuf Yaşar ile birlikte Of Devlet Hastanesi Başhekimi Şaban Uysal’ı ziyaret etti.

 

Ziyarette Memur-Sen Of İlçe Yöneticilerin ile Başhekim Uysal’ı tanıştıran Başkan Yaşar, Başhekim Uysal’a çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

 

Derdimiz Marka Bir Of Devlet Hastanesi Oluşturmak

Ziyarette Memur-Sen başkanlarına yeni yapılacak olan hastane hakkında bilgiler veren Uysal;  “Amacımız Of’umuza marka bir Of Devlet Hastanesi kazandırmak. Çabalarımız bunun içindir. Elimizden geleni de yapıyoruz. Hastanemizin proje hazırlıkları tamamlandı. İnşallah Nisan ayı içerisinde ihalesi yapılacak ve 18 ay gibi kısa sürede tamamlanarak hizmet vermeye başlayacak” dedi.

 

Eskiden şikayet alıyorduk, şimdi ise teşekkür

Hastanenin kısa bir süre önce yenilenen Acil Servis bölümü ile kaliteli bir ortamda hastalara çok daha sağlıklı koşullarda hizmet verdiklerini belirten Başhekim Uysal; “Eskiden hastalarımızdan ve hasta yakınlarımızdan sürekli şikayetler alıyorduk. Şimdi ise teşekkür alıyoruz. Lavabolarda havlu ve peçete bulundurulmasına, sıvı sabun bulundurmamıza bile teşekkür eden hastalarımız ve hasta yakınlarımız var” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21