Of Medya Derneğinden Vahapoğlu’na geçmiş olsun ziyareti

Of Medya Derneği Yönetimi, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu’nu evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Of Medya Derneğinden Vahapoğlu’na geçmiş olsun ziyareti

Yaklaşık iki ay önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu’nun uzun süren tedavisi tamamlandı. Evinde istirahata devam eden Vahapoğlu’nu ziyaret eden Of Medya Derneği Yönetimi, Başkan Vahapoğlu’na geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Başkan Vahapoğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileten Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş; “Of’umuzun önemli bir değeri olan başkanımızın rahatsızlığına toplumun tüm kesimleri gibi bizler de üzüldük. Hastalık sürecini yakinen takip ettik. Uzun ve çetin sayılabilecek bir tedavinin sürecinde sağlığına kavuştu. Rabbim ona ve tüm hastalarımıza sağlık, sıhhat ve afiyetler versin. Bizler de kendisinin tam manasıyla iyileşmesini bekledik. Ziyaretçi kabul ettiğini duyunca geçmiş olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Başkanımıza tekrar geçmiş olsun diyor, sağlıklı ve hayırlı ömürler temenni ediyoruz” sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

 

Ziyaretleri nedeniyle Of Medya Derneği Yönetimine teşekkür eden Başkan Vahapoğlu; “Of’umuzun önemli Sivil Toplum Kuruluşu Of Medya Derneği yönetimine ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Rabbimize şükürler olsun ki zorlu tedavi sürecinden sonra sağlığımıza kavuştuk. Her şey bir imtihandır. Bu süreçte arayan, soran, selam gönderen, dua eden herkesten Allah razı olsun. Şükürler olsun iyiyiz. Bir süre daha evimizde dinleneceğiz. Ziyaretleriniz nedeniyle tekrar teşekkür ediyor, sağlık ve aile saadeti diliyorum.” diyerek duygularını belirtti.

 

Ziyarete Başkan İzzet Keleş, Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Muratoğlu ve Yüksel Yaşar katıldı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2020, 18:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.SAIGILARIMLA.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.SAIGILARIMLA. - 2 yıl Önce

DEĞERLİ AĞBEYİM RAHATSILIĞINA ÜZÜLDÜM İL DIŞINDAYIM.BU NEDENLE YANINA GELEMEDİM. ALLAH SAĞLIK VE SIHAT VERİR İNŞALLAH.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21