Of Medya Derneğinden Terzioğlu’na iade ziyareti

Of Medya Derneği yönetimi AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’na iadei ziyarette bulundu.

Of Medya Derneğinden Terzioğlu’na iade ziyareti

Olağan kongresini yaptıktan sonra yeni yönetimini oluşturan Of Medya Derneği, hayırlı olsun ziyaretlerinin ardından iadei ziyaretler gerçekleştiriyor.

 

Kongrenin ardından kendilerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren AK Parti Of İlçe Teşkilatı’na iadei ziyarette bulunan Of Medya Derneği yönetimi, Başkan Mehmet Hakan Terzioğlu ile bir süre sohbet etti.

 

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinin yoğunluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Terzioğlu; “Öncelikli olarak ziyaretiniz nedeniyle teşekkür ediyorum. Malumunuz ülkemiz 31 Mart 2019 tarihinde Mahalli İdareler seçimine gidiyor. Ülkemizde olduğu gibi Of’ta da yerel seçimlerin yoğunluğunu yaşıyoruz. Partimize adaylık başvuruları tamamlanınca temayül yoklaması yapılacak. Daha sonra da sonuçlar genel merkezde değerlendirilecek. Adaylar belirlendikten sonra da sahaya çıkacağız. Seçim çalışmalarına hız vereceğiz. İnşallah ulaşılmadık insan, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Ziyaretinize teşekkür ediyorum, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş ise yaptığı açıklamada; “Dernek olarak bizlere yapmış oldukları hayırlı olsun ziyaretleri nedeniyle Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu’na iadei ziyarette bulunmak istedik. Yoğun işleri nedeniyle olsa bizleri ağırladıkları için de teşekkür ediyoruz. Of İlçe olarak özellikle yerel seçimlerde seçim süreçlerini dün de bugün de heyecanlı ve zorlu bir süreçte yaşamıştır. Bu şehirde yaşayan insanlar olarak biz de şehrin sorunlarını çözecek, halkla bütünleşecek, bir adayın şehrimizde başkan seçilmesidir. Tüm partilerimize seçimde başarılar diliyoruz. Kazanan Of olsun. Size de çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarete Başkan Keleş’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu, yönetim kurulu üyeleri İmdat Osmanoğlu ve Yüksel Yaşar katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21