Of Medya Derneği’nden Of Saadet’e hayırlı olsun ziyareti

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş ve Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Yaşar Saadet Partisi Of İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Of Medya Derneği’nden Of Saadet’e hayırlı olsun ziyareti

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş ve Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Yaşar kısa bir süre önce yaptığı kongre ile yeni yönetimini belirleyen Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu ve yönetimini parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Of Medya Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Keleş ziyarette yaptığı konuşmada, “Saadet Partisi Of İlçe Teşkilatı olarak yapmış olduğunuz kongrede başkan seçilmeniz nedeniyle sizleri ve yeni yönetiminizi kutluyoruz. Teşkilatınıza ve ilçemize hayırlı olsun. Görüyoruz ki Saadet Partisi Of İlçe teşkilatında önemli bir değişim olmuş. Daha genç ve dinamik bir görünüm kazanmış. Sayın Başkan aynı zamanda derneğimizin üyesi olması nedeniyle dernek çalışmalarımızı yakından biliyorsunuz. Bundan sonra da aynı anlayışla diğer siyasi partilerin olduğu gibi sizlerin de çalışmalarını kamuoyuna duyurmaya çalışacağız. İlçemiz için fikir ve düşüncelerimiz sizler tarafından talep edildiğinde doğru olduğuna inandığımız düşüncelerimizi paylaşmaktan imtina etmeyiz. Çünkü aynı şehirde yaşıyoruz. Hepimizin gayesi şehrimizin daha iyi yönetilmesi ve ileriye taşınmasıdır. Tekrar yeni yönetiminizi ve sizleri tebrik ediyor, misafirperverliğiniz için de ayrıca teşekkür ediyoruz.” sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu da ziyarette yaptığı konuşmada “Of Medya Derneği bizim için ayrı bir anlam taşıyor. Biz de bir dönem yönetim kurulu başkanlığı yaptık. İstişare kültürüne önem veren bir dernek olduğuna bizzat şahidiz. Pandemi süreci tüm dünyayı etkilediği gibi bizleri de etkiledi. Kongremizi bu süreçte hayırlısı ile yaptık. Bizde seçimlerden seçimlere çalışan bir parti değiliz. Seçimler biter ertesi gün yeni seçimler için çalışmaya başlarız. Bu anlayışla çalışmaya başladık. Of halkımız için umut var, Saadet Partisi var diyoruz ve çalışıyoruz. Halkımızın dertlerini dinliyoruz. Çalışmalar sonucunda inşallah halkımızın teveccühüne mazhar olacağız. Rabbim hayırlı çalışmalarda yardımcımız olsun. Sizlere de nazik ziyaretleriniz ve istişareleriniz için teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Bundan sonraki çalışmalarınızda sizlere de kolaylıklar diliyorum.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2021, 01:35

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21