Of Medya Derneği’nden Müftü Onat’a ziyaret

Of Medya Derneği Yönetimi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Of Müftüsü Recep Onat’ı makamında ziyaret etti.

Of Medya Derneği’nden Müftü Onat’a ziyaret

Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar, Yönetim Kurul Üyeleri İzzet Keleş, Nihat Yılmaz ve Fahri Hacıcaferoğlu ile birlikte Of Müftüsü Recep Onat’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette Müftü Onat’ın şahsında Of’ta görev yapan din görevlilerin haftasını kutlayan Medya Derneği yöneticileri Müftü onat ile bir süre sohbet ettiler.

 

21 Kur’an kursunda yaklaşık 1050 öğrenci ile Kur’an eğitimine devam ettiklerini belirten Müftü Onat; “Dini hizmetlerimiz yoğun bir tempoda sürüyor. Kur’an eğitimlerimize önem veriyoruz. 21 Kursumuza yaklaşık 1050 öğrencimiz Kur’an eğitimi alıyor. Onları iyi birer hafız yetiştirebilmek için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Of’un geniş bir coğrafyası var. Olukça geniş bir alana hizmet veriyoruz. İş yoğunluğumuz fazla. Bugün 3 kursumuza ziyaret planlamıştım, ama üçünü de yapamadık. Camilerimiz ve kurslarımızı sürekli ziyaret ediyoruz. Eğitim faaliyetlerimizi sürekli takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Dernek hakkında Müftü Onat’a bilgiler veren Başkan Yaşar; “Derneğimizi yaklaşık bir yıl önce kurduk. Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızla başladığımız ziyaret programlarımız resmi ve sivil toplum kuruluşları ile devam ediyor. Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle de sizleri ziyaret etmek istedik. Of’un Yerel Medyası olarak kamu kurumları, sivil toplum ve halkımızla aradaki bağ görevimizi en iyi şekilde yerine getirebilmek için mücadele ediyoruz. Of’ta gördüğümüz eksiklikleri ve aksaklıkları gerekli mercilere ileterek çözüm önerileri sunuyoruz. Of’umuzun daha kaliteli ve daha yaşanılabilir bir şehir olması için çaba sarf ediyoruz” diye konuştu.

 

Dernek yöneticilerine çay ve çikolata ikramı yapan Müftü Onat, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendilerine teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21