Of Medya Derneği’nden Milli Eğitim’e ziyaret

Of Medya Derneği Başkan ve Yöneticileri, Yeni Eğitim ve Öğretim Sezonunun başlaması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Müdür Yardımcıları ve çalışanları ziyaret ettiler.

Of Medya Derneği’nden Milli Eğitim’e ziyaret

Of’un önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Of Medya Derneği, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek yeni eğitim- öğretim sezonunun hayırlı olmasını diledi.

 

Yeni eğitim-öğretim sezonunun başarılı olmasını dileyen Başkan Ahmet Muratoğlu; “Yeni eğitim- öğretim yılınızı tebrik ediyorum. Bizler dernek olarak eğitimi çok önemsiyoruz. Bu iş yoğunluğumuz arasında sizleri ziyaret edip hayırlı olsun demek ve yapacağınız hayırlı güzel işlerinizde her zaman yanınızda olacağımızı ifade etmek istiyorum. Sizlerin de bu iş yoğunluğunuzu görüyor ve anlıyoruz. Allah yardımcınız olsun. Yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Ülkemiz için olduğu gibi ilçemiz için de medya doğruları aktarmada ve kamuoyunu bilgilendirmede son derece önemli bir yere sahiptir. Bizler Of’un sokağında, caddesinde, kahvesinde, evinde kısacası her yerinde eğitim konuşulsun istiyoruz. Eğitimi Of’un birinci gündemi yapmak istiyoruz. Bu anlayışla gece gündüz çalışıyoruz. Vatanına, milletine, devletine, tarihine, değerlerine sahip hayırlı nesiller yetiştirmenin çabası içindeyiz. Eğitim adına yaptığımız güzelliklerin sizler tarafından doğru bir şekilde kamuoyuna aktarmanız bizleri mutlu edecektir. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür eder, işlerinizde kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

 

Başkan Ahmet Muratoğlu, Başkan Yardımcısı İzzet Keleş, Yönetim Kurulu üyeleri Yüksel Yaşar ve Fahri Hacıcaferoğlu’nun katıldığı ziyarette dernek üyeleri Şube Müdürleri Süleyman Bedir ve Numan’ı da ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21