Of Medya Derneğinden Milli Eğitime Öğretmenler Günü ziyareti

Of’un önemli Sivil Toplum Kuruluşu olan Of Medya Derneği yönetimi Öğretmenler Günü nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile Şube Müdürleri Süleyman Bedir ve Numan Turan’ı ziyaret etti.

Of Medya Derneğinden Milli Eğitime Öğretmenler Günü ziyareti
banner71

Of Medya Derneği yönetimi Öğretmenler Günü nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile Şube Müdürleri Süleyman Bedir ve Numan Turan’ı ziyaret etti.

 

Ziyarete Of Medya Derneği Başkanı Ahmet Muratoğlu, Başkan Yardımcısı İzzet Keleş, Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Yaşar, Fahri Hacıcaferoğlu, Murat Gözütok ve İmdat Osmanoğlu katıldı.

 

Of Medya Derneği Başkan Ahmet Muratoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, “Toplumu yetiştiren, topluma yön veren kutsal bir meslek olan öğretmenlerimizin bu gününde sizleri ziyaret edip Öğretmenler Gününüzü tebrik ediyoruz. Zor ve kutsal peygamber mesleği icra ediyorsunuz. Bizler iyi, güzel ve doğru işlerinizde toplumsal sorumluluk gereği her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Tekrar günüz kutlu çalışmalarınız hayırlı olsun.” Sözleriyle ziyaretle ilgili düşüncelerini ifade etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da ziyaretle ilgili; “Bu yoğun ve anlamlı günümüzde ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Yarının toplumunu inşa etme hassasiyeti ve sorumluluğuyla çalışıyoruz. Bizlere emanet edilen her çocuğu kendi çocuğumuz olarak görüyoruz. 7200 öğrencimizden hiçbirinin zayi olmasını istemiyoruz. Onun için tüm öğretmenlerimizle öğrencilerimizin ülkemize ve milletimize hayırlı vatandaşlar olarak yetiştirmeye çalışıyoruz. Rabbim bizleri bu yolda başarılı kılsın. Sizlere de ziyaretleriniz için kurumum ve öğretmenlerim adına teşekkür ediyorum.” İfadeleri kullandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nu ziyaretinin ardından Of Medya Derneği Yönetim Kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Süleyman Bedir ve Numan Turanı ziyaret edip günlerini kutlayıp bir süre sohbet ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21