banner80

Of Medya Derneğinden Kaymakam Fırat’a ziyaret

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Of Kaymakam Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etti.

Of Medya Derneğinden Kaymakam Fırat’a ziyaret
banner71
Kurulduğu tarihten itibaren yaptığı çalışmalarla Of’’un önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Of Medya Derneği, kısa bir süre önce yaptığı kongre ile yeni yönetimini belirledi. Başkanlığa seçilen İzzet keleş, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kaymakam Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Basının toplumun doğru bilgi alması için çok önemli güç olduğunu ifade eden Kaymakam Fırat; “Öncelikli olarak Sayın başkan ve yönetiminizi tebrik ediyorum. Basın toplumun doğru bilgi alması için çok önemli güçtür. Sizler de bunu konuda hassasiyet gösteriyorsunuz, bundan sonra da aynı hassasiyeti devam ettireceğinize inanıyorum. Ziyaret nedeniyle de teşekkür ediyorum. Yeni dönemde size ve yönetiminize başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Herkesin yaşadığı şehre karşı sorumlulukları olduğuna inandıklarını belirten Başkan Keleş; “Makamı ve mevkii ne olursa olsun o şehrin her bireyi elinden geldiğince şehrini güzelleştirme, şehrini daha ileriye taşıma sorumluluğunda olmalıdır. Bizler de dernek olarak maddi hiçbir amaç gütmeden şehrimize neler katabiliriz diye fikirler üretip, güzellikleri topluma aktarmanın sorumluluğunda hareket ediyoruz. Şehrini kötüleyen değil şehrinin yücelmesinin isteyen bu anlamda fikirler geliştiren bazen de toplum için uyarılar yaparak yine şehrine katkı sunmayı kendine vazife edinen insanlarız. Bu uğurda gücümüz yettiği kadar, sesimiz çıktığı kadar halkın sesi olmaya çalışacağız. Göstermiş olduğunuz nazik kabulünüzden dolayı arkadaşlarım adına teşekkür ediyor, size de

çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarete Başkan Keleş’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Muratoğlu, İmdat Osmanoğlu ve Yüksel Yaşar katıldı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21