Of Medya Derneği’nden İyi Parti’ye hayırlı olsun ziyareti

Of Medya Derneği yönetim kurulu üyeleri İyi Parti Of İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Avni Karamustafaoğlu’nu parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Of Medya Derneği’nden İyi Parti’ye hayırlı olsun ziyareti

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Yaşar ve Fahri Hacıcaferoğlu, kısa bir süre önce yapılan kongre ile yeniden İyi Parti Of İlçe Başkanlığına seçilen Avni Karamustafaoğlu’nu parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Of Medya Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Keleş ziyarette, “Kongreniz hayırlı olsun. Seçilmeniz nedeniyle sizleri ve yönetiminizi tebrik ediyoruz. Dernek olarak ilçemizde yapılan her türlü etkinlikleri, hizmetleri, haberimiz ve imkânımız olduğu müddetçe, halkımıza duyurma noktasında azami gayreti içindeyiz. Siyasi partiler milletin sorunlarını çözmek için kurulan kuruluşlardır. Bu anlamda sizlerin çalışmalarını önemsiyor ve halkımıza duyurmaya çalışıyoruz. Yeter ki sizler toplumun hayrına yapacağınız iş ve eylemlerinizden haberimiz olsun. Düşüncesi, partisi ne olursa olsun Of için güzellikler noktasında neler yapılacaksa bizler de ona düşüncemizle, fikrimizle haberlerimizle destek olmaya çalışmaktır. Çünkü ortak paydamız Of’umuz ve Of’umuzun geleceğidir. Sizlere ve yönetiminize çalışmalarında başarılar diliyoruz” sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

İyi Parti Of İlçe Başkanı Avni Karamustafaoğlu “ Of Medya Derneği olarak nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerin görevlerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve yaptığınız vazifeyi hakkıyla yaptığınıza inanıyorum. Bizler Of’un sorunlarını biliyoruz.18 yıldır iktidarda olan parti Of’a kamu binasından başka ne yaptı? İşsiz olan vatandaşlarımız için bir fabrika mı yaptı? Şimdi de Pandemi sürecinde daha zor durumda olan ekonomimizi görmezden gelerek Millet Bahçesi meselesi çıktı karşımıza. Vatandaş endişeli ve ne olacağını bilmiyor. Bizler de bu mağduriyetin giderilmesi için bu karardan dönülmesini diliyoruz” dedi.

Of Medya Derneğinin İyi Parti Of İlçe Başkanı Avni Karamustafaoğlu’na yaptığı ziyarete Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel yaşar katıldı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2021, 19:50

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21