Of Medya Derneği’nden Dekan Birinci’ye ziyaret

Of Medya Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Of Teknoloji Fakültesi Derneği Dekanı Prof. Dr. Ahmet Birinci’yi makamında ziyaret ettiler.

Of Medya Derneği’nden Dekan Birinci’ye ziyaret

Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Serkan Kul, Fahri Hacıcaferoğlu ve Mustafa Yaşar Of Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Birinci’yi makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Dekan Birinci, Dernek Yöneticilerine üniversite ile ilgili bilgiler verdi.

 

Fakültenin üç bölümle ve 433 öğrencisi ile eğitimine devam ettiğini belirten Dekan Birinci; “İnşallah bu yıl fakültemiz ilk mezunlarını verecek. İnşaat Mühendisliği bölümümüzde 4.sınıfını okuyan öğrencilerimizi mezun edeceğiz. Enerji Sistemleri Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinde 2.sınıflarımız eğitim görüyor. Seneye yeni bir bölüm daha açmak istiyoruz. Üniversite senatosunun vereceği karar ile Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünü de açtığımızda üniversitemiz önemli bir konuma gelecektir” ifadelerini kullandı.

 

Dernek Başkanı Yaşar da yaptığı açıklamada; “Üniversitemizin Of’a katkı sunması gerekir. İnşaat sektörünün yoğun yaşandığı ilçemizde İnşaat Fakültesi Mühendisliği Bölümü’nün olması önemli bir avantaj. Ancak Of bunun henüz farkında değil. Öğrencilerimiz için de bu önemli bir avantaj. İnşallah Üniversite ile Of’un kaynaşmasını başarabilirsek bu Of için önemli bir sinerjiye dönüşecektir. Of Medya Derneği olarak kurumlar arasındaki kaynaşmayı sağlama görevimiz olduğuna inanıyoruz. Bizlerin haberleri ile üniversitemiz Of kamuoyunun da gündemini meşgul edecektir. Bu vesile ile de hem öğrencilerimizin yaşadığı sorunlar çözüme kavuşacak, hem de üniversitemiz Of’un gelişmesine ve kalitesine katkı sunacaktır” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21