Of Medya Derneği Yönetimi Ağustos toplantısında buluştu

Ağustos Ayı istişare toplantısında bir araya gelen Of Medya Derneği Yönetimi gündemi değerlendirdi.

Of Medya Derneği Yönetimi Ağustos toplantısında buluştu
banner71

Of Medya Derneği aylık istişare toplantılarına devam ediyor. Dernek yönetimi her ay yapmış olduğu yönetim kurulu istişare toplantılarına Ağustos ayı istişare toplantısı ile devam etti.

 

Of Havadis Gazetesi’nde gerçekleştirilen ve Başkan İzzet Keleş başkanlığında yapılan toplantıya Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Muratoğlu, İmdat Osmanoğlu ve Yüksel Yaşar katıldı.

 

Toplantıyı değerlendiren Başkan İzzet Keleş; “Toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum. Milletimizin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Ülkemizde ve bölgemizde cereyan eden gelişmeler olanca hızıyla ve sıcaklığıyla devam ediyor. Bölgemizde ise malum her yıl yaz aylarında yaşanan trafik yoğunluğu yaşanmaya devam ediyor. Yoğunluk nedeniyle herkesin daha anlayışlı ve fedakârlık içinde olması gerekir.   Yaz sıcaklarındaki artış denizlerde ve yayların kullanılmasında vatandaşların tercihinde önemli bir yere sahip oluyor. Boğulmalara karşı ve trafik kazalarına karşı vatandaşlarımız dikkatli olması gerekir. 2. çay sezonunun da bitmesiyle halkımız bir dinlenme dönemine geçiyor. Onlar için de iyi bir dönem olmasını diliyorum. Bütün bayramlarda olduğu gibi bu bayramın da ülkemizin ve insanlığın barış ve kardeşliğine vesile olmasını diliyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21