Of Medya Derneği Üniversite öğrencileriyle buluştu

Of Medya Derneği Yönetimi, Of Gençlik Merkezi’nde düzenlenen istişare toplantısında Of Teknoloji Fakültesi Öğrenci Kulüplerinin üyeleriyle buluştu.

Of Medya Derneği Üniversite öğrencileriyle buluştu

Of Medya Derneği düzenli olarak gerçekleştirdiği aylık istişare toplantısını bu ay Of Gençlik Merkezinde üniversite öğrencileriyle yaptı.

 

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel Of Teknoloji Fakültesi Kulüp Temsilcisi öğrencilerle Of Medya Derneği yönetimini bir araya getirdi. Of Gençlik Merkezi Has Odada yapılan toplantının açılışında konuşan İlçe Gençlik Spor Müdürü Özcan Demirel, “Ülkemizin geleceği gençlerimizin mutlu yaşamasını istiyoruz. Bunun yolu gençlerimizin bedensel ve ruhsal yönden sağlıklı yaşamaktan geçtiğine inanıyoruz. Bu amaçla spor ve sosyal hayatın aktif yaşanması önem arz ediyor. Devletimiz Of’umuza çok güzel spor tesisleri kazandırdı. Bunlardan halkımız faydalansın diye yapıldı. Bu tesisler ne kadar kullanılırsa o kadar görevlerini yapmış olacaklar. Teknoloji Fakültemizde öğrencilerimiz çok güzel işler yapıyor.  Of Medya Derneğindeki değerli basın mensubu dostlarımızla Of Teknoloji Fakültesi öğrencilerimizi bir araya getirmek istedik. Kendilerini anlatmak, projelerini tanıtmak üniversite ile ilgili projelerini paylaşmak için bir ortam oluşturmak istedik. Of’un önemli değeri Of Medya Derneği mensubu gazeteci dostlarımıza da katılımları nedeniyle teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş de toplantının açılışında yaptığı konuşmada,” Bizler şehrimiz için, ülkemiz için; güzel olan, doğru olan, faydalı olan ne varsa her zaman onun yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Bu anlamda her ay düzenli olarak yapmış olduğumuz istişare toplantılarımızda fikir teatisinde bulunuyoruz. Of Teknoloji Fakültesini şehrimiz için önemli bir değer olarak görüyoruz. Buradaki öğrencilerimizin başarısı, ürettikleri güzellikler hem ülkemiz için hem de şehrimiz için kazanımlar olacaktır.  Sadece biz değil bütün şehir ve şehrin dinamikleri Of Teknoloji Fakültesinin yanında olmalıdır. Buradaki gerek öğrencilerin sosyal, kültürel sorunları gerekse akademik eğitimle ilgili sorunlar giderilmelidir. Sahip olduğu bölümleri bakımından çok önemli bölümlere sahip olan Of Teknoloji Fakültesinin akademik kadrosunun güçlendirilmesinde de şehrin dinamiklerine görevler düşüyor. Halkımızın olduğu gibi öğrencilerimizin de yaşadıkları şehre karşı sorumlulukları olduğunu da söylememiz gerekiyor. Hep birlikte daha güzel ve güçlü bir şehir istiyorsak öğrencisinden, akademisyenine, yöneticisinden, sokaktaki vatandaşa kadar herkes elinden geldiğince olumlu davranmalıdır. Basın olarak her zaman yanınızdayız. Sizlerin sesi olmak için elimizden geldiğini yapmaya hazırız.”  ifadelerini kullandı.

 

Toplantıda her bölüm temsilcisi öğrenciler yaptığı çalışmalar ve yapacakları projeler konusunda taleplerini ortaya koydu. Of Medya Derneği yöneticileri öğrencilerin talep ve isteklerine karşı düşüncelerini aktararak öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu. Of Medya Derneği öğrenci

buluşmasına, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel, Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Muratoğlu, Yüksel Yaşar Of Kapalı Yüzme Havuzu Tesis Müdürü Hamdi Alkan ve Of Teknoloji Fakültesi öğrencileri katıldı. Toplantı fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Emin ERAY
Ahmet Emin ERAY - 7 ay Önce

OF Gençlik spor ilçe müdürümüz sayın Özcan DEMİREL beyin başarılı çalışmaları sonucu Of ilçemize gençlerimizin faydalanacağı bir çok tesis kazandırılmıştır.Gençlik ve spor OF İlçe Müdürümüz sayın Özcan DEMİREL beye çalışmalarından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını Allahtan dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21