Of Medya Derneği Kalyon Cafe’de buluştu

Of Medya Derneği Yönetimi Kasım Ayı istişare toplantısını Kalyon Cafe’de yaptı.

Of Medya Derneği Kalyon Cafe’de buluştu

Aylık istişare toplantıları yapan ve gündemi değerlendiren Of Medya Derneği Kasım ayı istişare ve değerlendirme toplantısını yaparak gündemi değerlendirdi.

Of Medya Derneği yönetimi tarafından düzenlenen Kasım ayı istişare toplantısında Öğretmenler Günü, ulusal ve yerel  gündemin yansımaları değerlendirildi. Kasım ayı istişare toplantısı yönetim kurulu üyesi Murat Gözütok’un ortak olduğu ve yakın zamanda hizmete açılan Kalyon Kafe’de yapıldı.

 

Toplantıyı değerlendiren Başkan İzzet Keleş; “Öncelikli olarak böyle nezih bir işletme için Kalyon Kafe’ye hayırlı olsun diyorum.  İlçemizde ve ülkemizde son yılların en sıcak sonbahar mevsimi yaşanıyor. Adeta sonbaharda yaz mevsimini yaşıyoruz. İnşallah bu tabii afetlere neden olmaz. Geçen aydan beri ilçemizde konuşulan “ Millet Bahçesi” projesi konuşulmaya devam ediyor. Olacak mı olmayacak mı? Olacaksa ne zaman olacak diye halk arasında tartışmalar yaşanmaya devam ediyor. 24 Kasım Gününü kutluyoruz. Geleceğimizin mimarları öğretmenlerimizin samimi, özverili, idealist çalışmaları gelecek adına umudumuz olacaktır. Milli ve manevi değerlere bağlı, bilimsel gelişmelere açık, kendine güvenen nesiller yetiştirmek toplumun ve bizlerin beklentileridir. Öğretmene yönelik her türlü şiddeti kınıyor, onların görev yapmalarını engelleyici ekonomik, sosyal ve siyasal engellerin kaldırılmasını bekliyoruz. 100 günlük eylem planında söylenip aradan bir yıl geçmesine rağmen çıkarılamayan Öğretmenlik Meslek Kanununun biran önce çıkarılmasını eğitim camiası adına umuyoruz” diye konuştu.

Kalyon Kafe’de yapılan Of Medya Derneği Kasım ayı istişare toplantısına Başkan İzzet Keleş’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Muratoğlu, İmdat Osmanoğlu, Yüksel Yaşar ve Murat Gözütok katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21