Of Medya Derneği Gazeteciler Gününde buluştu

Of Medya Derneği yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ofsüt Cafe’nin ev sahipliğinde bir araya gelerek özel günlerini kutladılar.

Of Medya Derneği Gazeteciler Gününde buluştu

Of’un önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından Of Medya Derneği yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir araya gelerek özel günlerini kutladılar.

 

Ofsüt Kafe’de akşam bir araya gelen Of Medya Derneği yönetimi hem özel günlerini kutladılar hem ülkenin ve dünyanın gündemini değerlendirdiler.

 

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş toplantıyla ilgili olarak, “Yoğun günün sonunda hem biraz soluklanmak hem de biz gazeteciler için özel bir gün olan bu günde bir araya gelmek istedik. Günün sonu itibariyle de amacımızı gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum.  Of Medya Derneği olarak en önemli özelliğimiz farklılıklarımızı zenginlik olarak görerek farklı fikirlerin çatışmadan da bir arada yaşayabileceğini göstermek olmuştur. Bunu bu zamana kadar gösterdiğimize inanıyorum.  Bu anlamda bizler her ay bir araya gelip istişarelerde bulunuyoruz. Ülkemizde, dünyada olan olayları zihnimiz ve fikrimiz erdiğince değerlendirip yeni fikirlere ulaşmayı amaçlıyoruz. Bu özel günümüzde bizleri ağırlayan Ofsüt Kafe işletmesi sahibi Bahattin Beye misafirperverliği için teşekkür ediyorum. Allah işlerinde kolaylıklar ve hayırlı kazançlar versin. Bu gün vesilesiyle tüm gazeteci arkadaşlarımın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Ahirete irtihal edenlere Allah’tan rahmet, hayatta olanlara sağlık ve afiyetler diliyorum.” dedi.

 

Of Medya Derneği Yönetim Kurulunun Ofsüt Kafe’deki toplantısına; Of Medya Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Keleş, Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Muratoğlu, İmdat Osmanoğlu, Mustafa Yaşar, Selman Yaşar ve Yüksel Yaşar katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21