Of Medya Derneği Feshane’de büyük ilgi gördü

Of’ta faaliyet gösteren medya kuruluşlarının bir araya gelerek kurdukları Of Medya Derneği, İstanbul Feshane’de düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri etkinliklerinde açmış olduğu stantla Of’un medyasını İstanbul’daki hemşerileriyle buluşturdu.

Of Medya Derneği Feshane’de büyük ilgi gördü

Of’ta kısa bir süre önce kurularak faaliyetlerine başlayan Of Medya Derneği, ilk etkinliği ile Feshane’de görücüye çıktı.

 

Trabzon Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri etkinliklerine federasyonun davetlisi olarak katılan Of Medya Derneği, açmış olduğu stantla Of’un medyasını İstanbul’a taşıdı.

 

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral ve çok sayıda medya temsilcisinin ziyaret ettiği standa Oflu vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdiler.

 

İstanbul’da olağanüstü bir ilgi ile karşılaştıklarını belirten Dernek Başkanı Yüksel Yaşar, “Kısa bir süre önce kurma çalışmalarına başladığımız derneğimizin böylesine önemli bir organizasyonda ilk etkinliğine katılması bizler için ayrı bir heyecan oldu. Of’ta faaliyet gösteren medya sahibi ve temsilcisi arkadaşlarımızla kurmuş olduğumuz derneğimiz, Of’un medyasını tanıtma adına önemli bir görev üstlenmiş durumda. Bu ilk etkinlikte bunu başarıyla yapabildiğimizi düşünüyorum. Gazetelerimizle, web sitelerimizle ve radyomuzla Of’taki medyayı buraya taşıdık. Bizleri şahsen tanımadığı halde gerek gazetelerden ve gerekse web sitelerimizden takip eden çok sayıda hemşerimizle tanışma fırsatı bulduk. Bu ilk etkinliğimizle bizler de eksikliklerimiz görme fırsatı bulduk. İnşallah bundan sonraki etkinliklere daha etkin bir biçimde yer alacağız. Standımızı ziyaret eden tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca Dernek Yönetim Kurulu üyelerimize ve üyelerimize de bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Derneğin tanıtım faaliyetlerine henüz başlamadıklarını belirten Yaşar, “Derneğimizin kuruluş işlemlerini kısa bir süre önce tamamladık. Kuruluşumuzu bir toplantı ile kamuoyu ile paylaşmayı ve tanıtım faaliyetlerimizi sürdürmeyi planlıyorduk. Ancak Feshane’deki bu etkinlikler nedeniyle tanıtımları yapamadan İstanbul’daki etkinliğe katıldık. İnşallah en kısa sürede derneğimizle ve kuruluşumuzla ilgili basın toplantımızı yaparak derneğimiz hakkındaki bilgileri kamuoyu ile paylaşacağız” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21