Of Medya Derneği Çay bahçesinde toplandı

Of Medya Derneği Şubat Ayı İstişare Toplantısını İrfanlı Mahallesi’ndeki Melih Gökçek Parkı içerisindeki Çay Bahçesinde icra etti.

Of Medya Derneği Çay bahçesinde toplandı

Kurulduğu günden beri aylık istişare toplantıları yaparak farklı fikirler ortaya koyan Of Medya Derneği şubat ayı toplantısını gerçekleştirdi. Of Medya Derneği bu ayki istişare toplantısını Melih Gökçek Çay Bahçesinde icra etti. Şubat ayı istişare toplantısına başkan İzzet Keleş, başkan yardımcısı Fahri Facıcaferoğlu, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Muratoğlu ve Yüksel Yaşar katıldı.

 

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş yaptığı değerlendirmede, “Dernek olarak her ay istişare amacıyla toplanıyoruz. Genellikle toplantılarımızı gazete bürolarımızda yapıyorduk. Bu ayki istişare toplantımızı topluma açık alanda yaptık. Bundan sonra da ara sıra bugün olduğu gibi toplantılarımızı halkın arasında olacak şekilde yaparız inşallah. Ülkemizde gündem hızlı değişse de Mahalli İdareler Seçimi yaklaştıkça artık bütünüyle gündem seçime odaklanmaya doğru gidiyor. Ülkemizde olduğu gibi Of’ta da seçim çalışmalarındaki tempo yavaş yavaş yükseliyor. Tüm siyasi partilerimize başarılar diliyorum. Bizim beklentimiz ve temennimiz şehrimizi daha iyiye, güzele götürecek halkın teveccühünü kazanacak yarışın centilmenlikle geçmesidir. Seçim sonucunda kazanan Of olsun, ülkemiz olsun. Marka şehrimiz Of’umuzun değeri daha da artsın. Bu uğurda çalışanların Allah yardımcısı olsun.” sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

   

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21