banner80

Of Medya Derneği 1.kuruluş yıl dönümünde İftarda buluştu

Of Medya Derneği üyeleri, Derneğin 1.kuruluş yıl dönümünde düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.

Of Medya Derneği 1.kuruluş yıl dönümünde İftarda buluştu
banner71

24 Temmuz basında sansürün kaldırılışının yıl dönümünde 2013 yılında kurulan Of Medya Derneği, kuruluşunun birinci yıl dönümü nedeniyle düzenlediği iftar yemeğinde dernek üyelerini buluşturdu.

 

Dernek Merkezi’nde düzenlenen yemekte konuşan Başkan Yüksel Yaşar; “Basında sansürün kaldırılışının yıl dönümü olan 24 Temmuz 2013 yılında kurduğumuz derneğimiz, birinci yılını geride bıraktı. Kuruluş çalışmalarımızın ardından tanıtım faaliyetlerine ağırlık veren derneğimiz, kısa sürede Kaymakamlığımızı, Belediyemizi ve Of’un önemli Sivil Toplum kuruluşlarını ziyaret ederek kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yaptı. Süreç içerisinde birinci olağan genel kurulumuzu yaptık. İnşallah Ramazan ayının ardından ziyaret programlarımız devam edecek” dedi.

 

İftar yemeğine katılan üyelere teşekkür eden Yaşar; “Ramazan Ayı nedeniyle yoğun iftar programları arasında kendimize ayıracak zaman bulmakta güçlük çektik. Birçok arkadaşımız, farklı iftar programları nedeniyle aramızda olamadı. Zaten arkadaşlarımızla sürekli bir araya geliyoruz. İstişarelerimizi yapıyoruz. Of’un Medya kuruluşları ve çalışanları arasında güzel bir birliktelik kurduk. İnşallah bunu daha da geliştireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Yardımcısı Ahmet Muratoğlu da İftar organizasyonu nedeniyle Başkan Yaşar’a ve dernek yöneticilerine ve üyelerine teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21