Of Masterler ilk yarıyı namağlup lider bitirdi

Türkiye Masterler Birliği tarafından düzenlenen Masterler Ligi’nde mücadele eden Of Masterler Futbol Takımı ligin ilk yarısını namağlup lider olarak tamamladı.

Of Masterler ilk yarıyı namağlup lider bitirdi

Türkiye Masterler Birliği Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen 2021-2022 sezonunun ilk yarısı 3 grupta oynanan müsabakaların ardından sona erdi.

C grubunda yer alan Of Masterler Futbol Takımı beş hafta süren maçların ardından ilk yarıyı namağlup lider olarak tamamladı.

Of Masterler Takımının futbolcuları, başarılarını Kulüp Başkanı Ali Kansız'ın organizasyonunda, Of Gençlik Merkezinde düzenlenen Çiğköfte partisi ile kutladı.

Sahadaki hünerlerini çiğköfte de gösteren Mahmut Karadağ’ın hazırladığı çiğ köfte ikramından sonra konuşan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel; ''Belli bir yaş grubunu aktif spor ortamının içinde tekrar buluşturmak, bir ekibin parçası olmak, insanların içindeki spor ve futbol ateşinin canlı kalmasını sağlamak ve her yaşta spor yapılabileceğini göstermek için düzenlenen bu organizasyonda verdiği katkılardan dolayı Başkan Ali Kansız’a teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımızın hem sonuç, hem de fair play ruhuna uygun şekilde ilçemizi en iyi şekilde temsil ettiğini düşünüyorum ve kendilerini bir kez daha kutluyorum.

Grubumuzda yer alan diğer takımlara da ikinci yarıda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Of Masterlerin hocası Yalçın Saral ise yaptığı açıklamada; “İçimizdeki spor sevgisini canlı tutarak, hayatımızda sürekli var olması için yer aldığımız bu organizasyonda destekleri için başkanımıza teşekkür ediyor, antrenman ve maçlarda gösterdikleri birliktelik, performans ve sportmen duruşları için oyuncu arkadaşlarımızı kutluyorum. İkinci yarıda da aynı uyum ve birlikteliğin devamını diliyorum” dedi

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21