Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne Selim Sarı atandı

2007 yılından beri vekâleten yürütülen Of Kaymakamlığımız Yazı İşleri Müdürlüğüne atanan Selim Sarı, tarihinde görevine başladı.

Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne Selim Sarı atandı
banner71

Artvin Valiliği İl İdare Kurulu’nda Şef olarak görev yapan Selim Sarı, İçişleri Bakanlığı tarafından Ağustos ayında yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavını kazanarak Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne atandı.

 

2007 yılından beri Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Gülçin Kasapoğlu tarafından vekaleten yürütülen Yazı İşleri Müdürlüğü görevine atanana Sarı, Of’a gelerek görevine başladı.

 

Kaymakamlık makamında yapılan devir teslim töreninde görevi Sarı’ya devreden Kasapoğlu, Sarı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

 

Yazı İşleri Müdürü ve çalışanlarını makamında ağırlayan Kaymakam Eren Arslan; “Of’ta dört yıldır birlikte görev yapıyoruz. 42 bin nüfuslu bir ilçeye hizmet ediyoruz. Hemen her gün farklı istek ve şikâyetle gelen vatandaşlarımıza güler yüzle, mevzuat hükümleri ölçüsünde hizmet etme gayretindeyiz. Genç bir kadroya sahibiz. İnşallah bu çalışmalarımızı daha verimli, daha aktif halde kanunlar ölçüsünde yerine getireceğiz. Bu bağlamda görevinizde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Selim Sarı Kimdir?

Dernekpazarılı olan ve 1976 yılında Çaykara’da doğan Sarı, İlk, orta ve lise öğrenimini Karabük’te yaptı. 1997-2001 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik bölümünde lisans eğitimini bitirdikten sonra 2001-2003 yılları arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesinde “Ortaöğretim Fen ve Matematik” alanlarında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. İlk görevine 2007 yılında Çaykara İlçe Nüfus Müdürlüğünde Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak başladı. 2011 yılında Artvin Valiliği İl İdare Kurulu Müdürlüğüne Şef olarak atandı. 2015 yılı Ağustos ayında İçişleri Bakanlığınca yapılan görevde yükselme sınavında birinci oldu. İlk tercihi olan Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü görevine atanan Sarı, evli ve iki çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.BAFRA.
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.BAFRA. - 6 yıl Önce

SAYIN MESLEKDAŞIM YENİ ATANMIŞ OLDUĞUN OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDE BAŞARILAR ,SAĞLIKLI VE UZUN YAŞAMLAR DİLERİM.SAYGILARIMLA.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21