banner80

Of Kapalı Spor Salonunda çalışmalar devam ediyor

Of’ta 2017 yılı ocak ayında etkili olan kar yağışı nedeniyle çatısı çöken ve kullanılamaz hale gelen Çaykara yolu üzerindeki 2006 yılında hizmete açılan Of Kapalı Spor Salonunun yenileme çalışması devam ediyor.

Of Kapalı Spor Salonunda çalışmalar devam ediyor
banner71

Spor Salonunun tekrar halkın hizmetine sunulabilmesi için 15 Ocak 2018 tarihinde ihaleye çıkıldı. İhale sonrası çalışmaların devam ettiği Of Kapalı Spor Salonunun teslimi Nisan ayında yapılması planlanıyor.

 

Çalışmaları yerinde takip eden Of İlçe Gençlik Spor Müdürü Özcan Demirel çalışmalarla ilgili olarak, “Kapalı Spor Salonumuz afet sonucu kullanılamaz hale gelmişti. İhale edilmesi sonrası başlayan inşaat çalışmaları yakından takip ediyoruz. İleride yaşanabilecek muhtemel eksiklikler olmasın diye işi sıkı tutmaya çalışıyor, salonun bir an önce bitmesini bekliyoruz. Bu kapsamda çatı tamamen değiştirildi. Bozulan Zemin parkesi sökülerek yeni sisteme uygun zemin düzeltmesi yapılıyor. Tribünlerde kırılan dökülen yeler düzeltilerek daha sağlıklı ve rantablı hale getiriliyor. Ses sistemi, doğalgaz sistemi ve çevre düzenlenmesi yapıldıktan sonra inşallah çalışmalar tamamlanıp nisan ayında ihale gereği teslim edilmiş olacak.

 Salonumuz tamamlanınca halkımızın yoğun olarak kullanabileceği bir spor tesisi daha aktif hale gelecektir. Tesislerimizin ilçemize kazandırılmasında ve faaliyete geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Halkımızdan tesislerimizi aktif olarak kullanarak sahiplenmesini bekliyoruz” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21