Of Kamu Sen’den Oflulara düşündüren Tiyatro

Türkiye Kamu-Sen Of İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen “TİK TAK” adlı oyunu Oflular tarafından ilgi ile izlendi.

Of Kamu Sen’den Oflulara düşündüren Tiyatro

Türkiye Kamu-Sen Of İlçe Temsilciliği tarafından Kültür Sanat etkinliği çerçevesinde düzenlenen “TİK TAK” adlı oyunu katılımcılar tarafından beğeni ile izlendi.

 

İzmir Sanat Kulesi oyuncuları Ahmet Kurban  ve Mehmet Demirkesen’in yazdığı oyunu aynı oyuncular tarafından sahnelendi.

 

Gündüzün Taşhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilere yönelik olarak oynanan oyun, akşam ise Of Belediyesi Konferans Salonunda Sendika Üyeleri ve vatandaşlara yönelik olarak sahnelendi. 

 

”Ey İnsan sen iyi isen zaman da iyidir. Sen kötü isen zaman da kötüdür” teması üzerinde zamanımızın nasıl kullanılması gerektiğini anlatan oyunda toplumla uyum sağlayamayan bir “akıl hastasının toplumsal değişimi anlatıldı. Zaman zaman düşündüren, zaman zaman da gülümseten tiyatroda “tık tak” larla zamanın akıp geçtiği ifade edildi.

 

Oyunun sonunda oyuncu Mehmet Demirkesen’in Sakarya şiirini okuması ile gece sona erdi. 

 

Geceye Of Kaymakamı Eren Arslan, Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Hazim Zeki Sergi, Başkan Yardımcıları Kenan Ak ve Metin Saltan, Türkiye Kamsen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Coşkun Dilber, Türk Diyanet Vakıf Sen Şube Başkanı Ali Himmet İskenderoğlu, Trabzon Ülkü Ocağı Başkanı Mihrap Altunışık, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Emin Hacıkerimoğlu, İlçe Nüfus Müdürü Sabri Albayrak, Sendika Üyeleri, Üniversite Öğrencileri ve vatandaşlar katıldı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ö.F.Ç
Ö.F.Ç - 7 yıl Önce

TİYATRO ETKİNLİĞİMİZİ ŞEREFLENDİREN BAŞTA KAYMAKAM BEY VE EŞLERİ,SENDİKA YÖNETİCİLERİMİZ,ÜYELERİMİZ,VATANDAŞLARIMIZA VE BASINIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21