Of Jandarma 500 paket Bonzai yakaladı

Of Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen operasyonda piyasa değeri yaklaşık 200 Bin TL olan 500 paket Bonzai uyuşturucusu yakalandı.

Of Jandarma 500 paket Bonzai yakaladı
banner71
Of Jandarma Komutanlığı ekipleri ile Trabzon Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ortaklaşa düzenlenen operasyonda 500 paket Bonzai uyuşturucusu yakalandı.
 
Of Çaykara Yolu Dumlusu mevkiinde yapılan yol denetiminde 61 FK 009 plakalı araçta yapılan aramada alt kısmı bantlanmış 10 kilogramlık un paketi içerisine yerleştirilmiş olarak bulunan uyuşturucunun piyasa değerinin yaklaşık 200 BİN TL olduğu tahmin ediliyor.
 
Araç sürücüsü F.S.(25) ile araçta bulunan A.G. (26) adlı şahıslar gözaltına alınırken uyuşturucunun bulunduğu araca da el kondu.
 
Yeni nesil uyuşturucu olarak bilinen Bonzai’nin son yıllarda yetiştirilmeye başlandığı, internet yoluyla Türkiye’de müşterilerine ulaştırıldığı, özel tekniklerle JWH-018 kodlu sentetik kimyasalın bitkilere enjekte edilmesiyle saksılarda yetiştirildiği öğrenildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
YOK
YOK - 9 yıl Önce

VAY BEEEEE OFTA BUDA OLDU

fatih öztürk
fatih öztürk - 9 yıl Önce

yol denetimlerinin ne kadar mühim olduğu görülüyor.ayrıca alttaki yorumda bulunan arkadaşım araç of çaykara yolu güzergahında seyrediyor.of ile bağlantısı sadece bundan ibaret.konuyu çarpıtmayalım.

yazık
yazık - 9 yıl Önce

gençleri zehirleyenlerın en kısa zamanda belalarını bulurlar işllah

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21