Of İMDER’den Vali Ustaoğlu’na ziyaret

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği (OFİMDER) yönetimi Trabzon Valisi İsmail Ustolu ve İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş'ı makamlarında ziyaret ettiler.

Of İMDER’den Vali Ustaoğlu’na ziyaret
 

 

 

1975 yılında dönemin zor şartlarında açılan ve mezun ettiği öğrencilerin Türkiye’de eğitim, sağlık, sosyal, kültürel ve bürokratik alanda önemli görevler ifa eden Of İmam Hatip Lisesi yeni atılımlar peşinde.  

 

Of İmam Hatip Lisesinden mezunlar; dayanışma, kaynaşma ve yeni güzellikler ortaya koymak için 2009 yılında Of İmam Lisesi Mezun ve Mensupları Derneğini (OFİMDER) kurdu.

 

Yapmış olduğu olağan kongre ile yeni yönetimini belirleyen OFİMDER, ilk ziyaretini Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’na yaptı.

 

OFİMDER yeni yönetimini makamında ağırlayan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ziyarette misafirleriyle çay içerek bir süre sohbet etti.

 

Vali Ustaoğlu konuşmasında, “Öncelikli olarak yeni yönetiminizin hayırlı olmasını diliyorum. Tüm okullarımız gibi İmam Hatip Okullarımız da ülkemizin güzide okullarındandır. Bu okullarımızdan şimdiye kadar vatanına, milletine, devletine, milli ve manevi değerlerine sahip insanlar yetişti. İnşallah bundan sonra da nice insanlar yetişecek. Sizler de yeni yönetim olarak bu okullarımıza gerekli maddi ve manevi desteği sağlayarak yeni güzel başarılara imza atmanızı diliyorum. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Of İmam Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği Başkanı Ali Ulusoy da yaptığı konuşmada, “Sayın Valimizin bizleri böyle samimi ve sıcak ağırlaması nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum.  Yeni yönetim olarak inşallah öğrencilerimiz için güzel işiler yapacağız.” dedi.

 

Of İmam Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği yönetimi Vali İsmail Ustaoğlu’na günün anısına tablo hediye etti.

 

Yönetim kurulun üyeleri Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’ı  da ziyaret ederek bir süre görüştü. Vali Ustaoğlu ve Müdür Aktaş ziyaretine; Başkan Ali Ulusoy, Başkan Vekili Mehmet Hakan Terzioğlu, Başkan Yardımcıları İdris Kabahasanoğlu, Mehmet Türkyılmaz, İHL Sorumlusu Adnan Karaismailoğlu, İmam Hatip  Ortaokullar Sorumlusu Mustafa Çapoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri İzzet Keleş ve Yüksel Yaşar,  Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrenci Temsilcisi Mücahit Altuncu,  Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu Öğrenci Temsilcisi Abdullah Ensar Terzi katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21