Of İmam Hatipliler vuslat gününde 36 yılı yad etti

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği tarafından bu yıl 13.sü düzenlenen Geleneksel Vuslat Günü’nde eski mezunlar, emekli öğretmenleriyle buluştu.

Of İmam Hatipliler vuslat gününde 36 yılı yad etti
banner71
 
36. kuruluş yılını kutlayan Of İmam Hatip Lisesinin mezun ve mensupları, Vuslat Günü’nde buluştu.
 
Okulun çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen programda okulun 36 yıllık tarihi yad edildi. Okulun ilk mezunları ve emekli öğretmenlerin katıldığı programda eski mezun ve öğretmenler hasret giderdi.
 
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programın açılış konuşmasını Okul Müdürü Ali Sabri Korkmaz yaptı.
 
Okul mezunu İmam Hatiplerin okuduğu ezgi ve ilahiler programa renk katarken, Of İHL de görev yapmış kurucu idareciler, emekli öğretmenler ve ilk mezunlar yaptıkları konuşmalarla programda geçen yılları bir kez daha yad ettiler.
 
Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği Başkanı Mustafa Keskin, yaptığı konuşmada Of İmam Hatip Mezunları ve Mensuplarını 13. kez bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Mezun arkadaşları bir araya getirip kaynaşmalarına yardımcı olduklarını kaydeden Keskin, "Bugün burada eski ve yeni mezun öğrenci ve öğretmen arkadaşlarla duygu dolu bir gün geçirdik. Katılan herkese teşekkür ediyorum".dedi.
 
Programda ayrıca bu yıl emekli olan Of İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden Halit Ulu’ya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Gündüz tarafından plaket verildi.
 
Programın sonunda davetlilere geleneksel Pilav, ayran ve tatlı ikram edildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21