Of imam Hatipliler sahurda buluştu

İstanbul’da ikamet eden Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları, geleneksel ramazan sahur buluşmaları kapsamında Of Hayrat Vakfı lokalinde bir araya geldiler.

Of imam Hatipliler sahurda buluştu

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları geleneksel ramazan buluşmalarını bu yılda Of Hayrat Vakfı lokalinde bir araya gelerek gerçekleştirdiler.

 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen programlardan biri olan sahur buluşmaları bu yıl da yüksek katılımla gerçekleşti. Teravih namazı ile başlayan Of İmam Hatip Lisesi mezun ve mensuplarının sahur programını organize eden hocalar Saadettin Ayyıldız, Cemal Şanlıbayrak ve Muammer Kapıcıoğlu geceye katılan davetlileri kapıda karşıladılar.

 

Programa Bayrampaşa Müftüsü Yılmaz Küçük, Fatih Müftüsü Vahap Kapıcıoğlu, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, Trakya Üniversitesi’nden Prof. Dr. İbrahim Sezgin, sivil toplum örgüt başkanları, camii imamları ve imam hatip lisesi mezun ve mensupları katıldı.

 

Geleneksel olarak düzenlenen programda katılımcılar birbirleriyle tanışırken, selamlama konuşmalarının ardından sohbet ortamında geçen buluşmada katılımcılara sahur yemeği ikram edildi.

 

Of İmam Hatip Mezun ve Mensuplarını bir araya getiren buluşma, sabah namazının kılınmasıyla sona erdi.Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 2 yıl Önce

DEĞERLİ OFLU HEMŞERİLERİM NİCE SAVURLARA.SEVGİ VE SAYGILARIMLA.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21