Of İmam Hatip Ortaokulunda öğretmenler günü

Of İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği yöneticileri, düzenledikleri etkinlikle okulda görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladılar.

Of İmam Hatip Ortaokulunda öğretmenler günü

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Of İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği Yönetimi, düzenlediği program ile okulda görev yapan idareci ve öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

 

Okulun öğretmenler odasında düzenlenen etkinlikte, okul aile birliği üyeleri öğretmenlere pide ve çeşitli yiyecekler ikram ettiler.

 

Okul Aile Birliği üyelerine teşekkür eden Okul Müdürü Şevket Bulutoğlu; “Bu özel günümüzde ikramlarından ve ziyaretlerinden dolayı okul aile birliği yönetimimize teşekkür ediyorum. Bu ziyaretlerin her zaman artarak devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

 

Öğretmenlerin mutluluklarını paylaşmak istediklerini ifade eden Okul Aile Birliği Başkanı Cengiz Bulut; “ Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Sizler bizler için çok önemlisiniz. Bu özel gününüz nedeniyle yanınızda olarak mutluluğunuzu paylaşmak istedik. Sizler yarınlarımızı inşa edenler olarak bizler hep sizin yanınızda olacağız. Elimizden geldiğince ihtiyaçlarınızı gidermeye çalışıyoruz,  bundan sonra da çalışacağız. Veliler olarak bizler çok şanslıyız. Çünkü şuanda söyleyebilirim ki Of’un en çalışkan ve başarılı kadrolarından birine sahibiz. Bina sorunumuz için çalışıyoruz. Bu sorunu da halledince çok daha başarılı hizmetler vereceğinize inanıyorum” diye konuştu.

 

Okul Aile Birliği Üyeleri, Günün anlam ve önemine binaen öğretmenlere birer kalem hediye ettiler. Öğretmenler de okul müdür ve müdür yardımcılarına hediye verdiler.

 

Okul aile birliği üyelerinin ziyareti nedeniyle mutlu olduklarını ifade eden öğretmenler, kendilerine teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21