Of İmam Hatip Ortaokulu kayıtlara başladı

Of İmam Hatip Ortaokulu 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı kayıtlarına başladı.

2013-2014 Eğitim ve Öğretim sezonunun sona ermesinin ardından okullar tatile girdi. Ancak Of İmam Hatip Ortaokulu, 2014-2015 eğitim ve öğretim sezonu için çalışmalarına erken başladı.

 

Geçen yıl Ali Yeşilyurt Çok Programlı Lisesi’nin 3.katında eğitime başlayan okul, bu yıl da aynı binada eğitimine devam edecek.

 

140 öğrenci kontenjanı bulunan okul, öğrenci kayıtlarına başladı. 5.sınıf öğrencilerinin kayıt yaptırabildiği İmam Hatip Ortaokulu için Adrese Dayalı Nüfus Kayıt şartı aranmıyor. İsteyen öğrenciler istedikleri imam Hatip Ortaokulu’na kayıt yaptırabiliyor.

 

Yeni okullarının yapım aşamasında olduğunu belirten Okul Müdürü Şevket Bulutoğlu; “Okulumuz yapım aşmasında. İnşallah 2015-2016 eğitim öğretim yılında yeni okulumuzda eğitim göreceğiz. 4. sınıfı bitiren ve 5.sınıfa geçen öğrenciler 5. sınıf kayıtlarını okulumuzda yaptırabilirler. Okulumuza kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimiz için Adrese Dayalı Nüfus Kayıt şartı aranmıyor. Her bölgeden öğrencilerimizin kayıtlarını alabiliyoruz. Kayıt için velisi, öğrencinin kendisi ve  nüfus cüzdanı ile beraber okula başvurması yeterlidir” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21