banner80

Of İmam Hatip mezun ve mensupları 19.Vuslat’ta buluştu

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği tarafından düzenlenen 19. Vuslat programında okulun mezun ve mensupları Of’ta buluştu.

Of İmam Hatip mezun ve mensupları 19.Vuslat’ta buluştu
banner71

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensuplarının buluşma etkinliğinin bu yıl 19.su yapıldı.

 

Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe TÜBİTAK İstişare Kurulu Üyesi Hasan Çep, Gençlik ve Spor Eski Genel Müdürü Mehmet Atalay, Dernek Başkanı İsmail Küçükakyüz, Dernek Yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Okulun Eski Müdür Yardımcısı Dursun Abdullahoğlu, Okulun eski ve yeni öğretmenleri ile okuldan mezun olan öğrenciler ve veliler katıldı.

 

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programın açılış konuşmasını Ofimder Başkanı İsmail Küçükakyüz yaptı. Derneğin faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgiler veren Küçükakyüz, programa teşrifleri nedeniyle katılımcılara teşekkür etti.

 

Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da Of’taki eğitim faaliyetleri ve İmam Hatip Okulları’nda eğitim gören öğrenciler hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

 

Programda söz alan eski idareciler, öğretmenler ve mezunlar birer selamlama konuşması yaptılar. Program, okulun eski öğretmenlerinden Kemal Ayyıldız hocanın yaptığı dua ile sona erdi.

 

Program sonunda okul önünde toplu hatıra fotoğrafı çekilen davetlilere geleneksel vuslat pilavı ikram edildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21