Of İmam Hatip mezun ve mensupları 18.Vuslat’ta buluştu

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği tarafından düzenlenen 18. Vuslat programında okulun mezun ve mensupları Of’ta buluştu.

Of İmam Hatip mezun ve mensupları 18.Vuslat’ta buluştu
Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensuplarının buluşma etkinliğinin bu yıl 18.si yapıldı.

 

Of Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe TÜBİTAK Yürütme Kurulu Üyesi Hasan Çep, Karabük Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Fatih Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu, Dernek Başkanı İsmail Küçükakyüz, Dernek Yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Okulun Eski Müdür Yardımcısı Dursun Abdullahoğlu, Okulun eski ve yeni öğretmenleri ile okuldan mezun olan öğrenciler ve veliler katıldı.

 

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programın açılış konuşmasını Ofimder Başkanı İsmail Küçükakyüz yaptı. Derneğin faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgiler veren Küçükakyüz, programa teşrifleri nedeniyle katılımcılara teşekkür etti.

 

Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da Of’taki eğitim faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

 

Programda Karabük Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Fatih Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu, Emekli Milli Eğitim Müdürleri Hamit Çakır ve Yusuf Koçbıyıkoğlu, Okulun Eski Müdür Yardımcısı Dursun Abdullahoğlu, Okulun Eski öğretmenleri Süleyman Ersen, Halit Ulu, Ali Kadı ve Halim Terzi birer selamlama konuşması yaptılar.

 

Okulda görev yapan idareci ve öğretmenlerin duygu ve düşüncelerini paylaşmasının ardından Karabük Müftüsü İlyas Yılmaztürk Hoca’nın yaptığı dua ile etkinlik sona erdi. 

 

Program sonunda okul önünde toplu hatıra fotoğrafı çekilen davetlilere geleneksel vuslat pilavı ikram edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21