Of İmam Hatip Lisesi Proje Okulu oldu

Of’un eğitiminde önemli bir yere sahip olan Of Anadolu İmam Hatip Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığının almış olduğu kararla Proje İmam Hatip Lisesi oldu. 

Of İmam Hatip Lisesi Proje Okulu oldu

Of Anadolu İmam Hatip Lisesi, Proje İmam Hatip Lisesi oldu. Of’un eğitim tarihinde önemli bir geçmişe sahip olan ve yetiştirdiği çok sayıda değeriyle Of’un ve ülkenin yönetiminde pay sahibi olan Of İmam Hatip Lisesi’nin proje okulu olması Of’ta sevinçle karşılandı.

Okulun proje okulu olması için yoğun mücadele veren Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği Başkan Vekili Mehmet Hakan Terzioğlu, okulun Of’a hayırlı olmasını diledi ve yetkililere teşekkür etti.

Başkan Vekili Terzioğlu; “Of’umuzun eğitimde önemli bir değeri, okulu olan Of Anadolu İmam Hatip Lisesi geçmişte büyük başarılara imza atmış ülkemize önemli insanlar yetiştirmiştir. Okulumuz artık sınavla öğrenci alacak bir okul olacağı için öğrenci kalitesi de artmış olacak dolayısıyla  inşallah eski günlerinde olduğu gibi akademik, sosyal, kültürel milli ve manevi alanlarda yeni büyük başarılara imza atacak. Bu yolda okulumuzun Proje İmam Hatip Lisesi olmasında emeği geçen başta Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk’a, bakanlık bürokratlarımıza, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş’a, Of Kaymakamımız Eyüp Fırat’a, Of Belediye Başkanımız Salim Salih Sarıalıoğlu’na, Of İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İdris Kabahasanoğlu’na, Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği yöneticilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Geleceğin Büyük Türkiye’sinde önemli katkı sunacağına inandığım öğrencilerimize bu hizmeti sunan, emeği geçen herkesten Rabbim razı olsun” dedi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erbil şafak
Erbil şafak - 2 yıl Önce

Kızılaydanda yardım bekliyorum

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21