Of Hayrat Derneği’nden Mesoraş Derneğine ziyaret

Of-Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Saral ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mesoraş Derneğini ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundular.

Of Hayrat Derneği’nden Mesoraş Derneğine ziyaret

Of-Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi olağan yönetim kurulu seçimleri öncesi İstanbul’da bulunan köy ve mahalle derneklerini ziyaret ediyor.

 

Ziyaretler kapsamında Başkanı Mustafa Saral ve yönetim kurulu üyeleri Mesoraş Derneğini ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundular.

 

Başkan Saral ziyarette yaptığı değerlendirmede; “Bizler Of Hayrat Derneği olarak gurbette birlik beraberlik ve dayanışma içinde sorunlarımızı daha rahat çözme adına bir araya geldik. Ne kadar birlik olursak o kadar güçlü oluruz. Mesoraş Derneğine ve yönetim kuruluna bizlere gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha yakın çalışma imkanımız olacağına inanıyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Mesoraş Derneği Başkanı Sabahattin Cevahiroğlu; “Of Hayrat Derneğinin ziyaretlerini son derece olumlu buluyoruz. Tanışma, kaynaşma ve güç birliği açısından mutluluk duyduğumuz bu ziyaretlerin daha sıklıkla devam edeceğini umuyoruz. Bizler bu anlamda elimizden geleni yapacağız. Kendilerine yeni seçim dönemlerinde başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Of-Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin olağan kongresi 08 Ocak 2017 Pazar günü saat 11.00’de İstanbul  Fatih İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezinde yapılacak.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21