banner80

Of Hayrat Derneği Başkanları İftar’da buluşturdu

Of Hayrat Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkanı Mustafa Demir, dernek başkanlarına kongre süreci ile ilgili bilgiler verdi.

Of Hayrat Derneği Başkanları İftar’da buluşturdu
banner71

Of Hayrat Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Trabzon derneklerinin başkanları birlikte oruç açtı. İftara katılan Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkanı Mustafa Demir, dernek başkanlarına kongre süreci ile ilgili bilgiler verdi.

 

27 Mayıs Pazar günü yapılacak olan genel kurul öncesinde aday olmayacağını açıklayan Başkan Demir, yaklaşan kongre öncesi başkan adayının çıkmaması üzerine  yönetim kurulu arkadaşlarının baskısı ile  yenide aday olduğunu açıkladı.

 

Başkan Demir'in aday olmayacağını açıklamasının ardından Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Can adaylığını açıklayarak başkanlığına  talip olduğunu kamuoyu ile paylaşmıştı.

 

Ev sahipliğini Mustafa Saral'ın yaptığı iftar programının ardından düzenlenen toplantıda kongre süreci masaya yatırıldı.

 

Federasyona yeni üye olduklarını belirten Başkan Saral; “Pazar günü gerçekleşmesi planlanan olağan kongre öncesi Of Hayrat Derneği olarak biz de üzerimize düşeni yapacağız. Bu güne kadar üye olmadığımız Trabzon Dernekleri Federasyonuna bugün itibari ile üyeyiz ve beraber çalışacağız. Ancak zamanın çok kısaldığı ve şahsi düşüncem olarak kongrenin ertelenmesini ve daha sağlıklı olacağını düşünüyoruz” dedi.

 

Başkan Demir ise yaptığı konuşmada; “Bizlere kapılarını açan ve bu mübarek ayda gönülleri birleştiren Of Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Konumuz belli yaklaşan bir kongremiz var. Düşüncemizi daha önceden açıkladığım gibi başkanlığı düşünmüyordum ama şartlar buraya geldi. Benim şahsi düşüncem gelin bu kurumsal yapıyı beraber  yöneterek büyütelim. Bu kararı burada sizler alın. Bakınız ben teklif ediyorum buradan bir sonuçla çıkalım kazanan Trabzon ve Trabzonlular olsun. Bugüne kadar Trabzon için yaptıklarımız belli, her şey ortadadır. İçinizdeki enerji dolu  arkadaşlarımızı bu yönetimde görmek istiyoruz, beraber çalışmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21