Of Havadis yazdı, sapık tutuklandı

Of’ta biri üniversite biri de lise olmak üzere iki kız öğrenciye cinsel saldırıda bulunan zanlı M.S. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Of Havadis yazdı, sapık tutuklandı
banner71

Of’ta geçen hafta meydana gelen ve toplumda büyük tepkiye neden olan cinsel saldırı olayının faili M.S. tutuklandı.

 

Biri üniversite öğrencisi diğeri ide lise öğrencisi olan iki kız öğrenciye cinsel saldırıda bulunan M.S., olayın mağdurlarının şikayeti üzerine Of Emniyeti tarafından yakalanarak adalete teslim edilmişti. Ancak M.S., adliye tarafından serbest bırakılmıştı.

 

Olayın Of Havadis’te haber olmasının ardından Of’un her kesiminden olaya tepkiler yağdı. Çalıştığı iş yerinden işine son verilen zanlıya ulaşmak isteyen çok sayıda vatandaş, zanlının kimliğine ulaşmaya çalıştı.

 

Tepkiler üzerine yeniden göz altına alınan M.S., tutuklanarak Trabzon Bahçecik cezaevine gönderildi.

 

OF HAVADİS’İN SORUMLU HABERCİLİK

ANLAYIŞI SÜRECEK

Haberleriyle Of’un yanı sıra Of’un dışında ikamet eden binlerce Oflu tarafından takip edilen Of Havadis, haberleriyle Of’a artı değerler sunmayı amaçlarken, Of’un imajını bozacak haberleri yayınlamamaya özel bir gayret sarf etmektedir.

 

Ancak yaşanan bu olayın sıradan, basit ve üstü kapatılarak geçilecek bir haber olmadığına inanarak, aynı olayın tekraren yaşanmaması için kamu, sivil ve toplumun tüm kesimlerinin dikkatini bu olaya çekmek için bu haber çok istemeyerek de olsa en ince ayrıntısına kadar sitemizde yer almıştır.

 

Of Havadis; sorumlu habercilik anlayışını, Of’ta yaşanan her olayı Of’a katacağı artı ve eksi değerleri de hesaba katarak Oflulara ulaştırmaya devam edecektir.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21