Of Havadis ve Yaşar Ailesinin acı günü

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Emekli Kur’an Kursu Öğreticisi Ahmet Yaşar Hoca’nın eşi Nuriye Yaşar (66) Ballıca’da son yolculuğuna uğurlandı.

Of Havadis ve Yaşar Ailesinin acı günü

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Emekli Kur’an Kursu Öğreticisi Ahmet Yaşar Hoca’nın eşi Nuriye Yaşar (66) tedavi gördüğü KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hatanesi’nde vefat etti.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni, Of Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü ve Memur-Sen Of İlçe Başaknı Yüksel Yaşar, Of Teknoloji Fakültesi Personeli Mustafa Yaşar, Of Müftülüğü Personeli Yusuf Yaşar, Polis Memuru Muhammet Yaşar ve Öğretmen Selman Yaşar’ın anneleri olan Nuriye Yaşar, uzun süredir çeşitli hastalıklarla mücadele ediyordu.

Çoklu organ yetmezliği sonucu 5 Temmuz’da hayata gözlerini yuman Nuriye Yaşar’ın cenazesi Ballıca Büyük Mahalle Camii önünde kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedildi.

Oğlu Yusuf Yaşar’ın kıldırdığı cenaze namazının duasını İsmail küçükakyüz Hoca yaptı. Cenaze namazına Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Sadettin Kaşıkçı, Basın İlan Kurumu İl Müdürü Ali Nuhoğlu, Of Belediye Başkan Vekili Timuçin Sarıalioğlu, Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Şevki Saral, Of Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İrfan Acar, Of Teknoloji Fakültesi Personeli, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu ve parti yöneticileri, Eski Başkan Hakan Terzioğlu, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu ve parti yöneticileri, Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Bereket Ayaz ve parti yöneticileri, Ofspor Başkanı Olcay Saral ve yöneticileri, Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri, Daire Amileri, belediye çalıanları, müftülük personelleri, eğitim ve emniyet camiasından çok ayıda isim, Yaşar ailesinin akraba ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Eşinin vefatından bir önceki gece beyin kanaması geçirerek KTÜ Tıp Fakültesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altına alınan Ahmet Yaşar hoca ise eşinin cenaze namazına katılamadı.

Cenaze namazına katılan, cenazeye katılamayıp daha sonra taziyeye gelen, çelenk gönderen, telefon ve sosyal medya aracılığı ile taziyelerini ileten herkese teşekkür eden Genel Yayın Yönetmenimz Yüksel Yaşar; “Çok üzüntülüyüz. Rabbim annemizi aldı, babamız yoğun bakımda. Anlatılması tarifsiz dygular yaşıyoruz. Bir yanda annemizin cenazesi ve acısı, diğer yanda babamızın hastalığı. Çok zor bir durum. Rabbim böyle zor durumları kimseye yaşatmasın. Bu üzüntülü süreçte bizleri bir dakika bile yalnız bırakmayan, acımızı yaşamamıza müsade etmeyen, acımızı hafifleten tüm dostlara, komşularımıza ve akrabalarımıza teşekkür ediyoruz. Şüphesiz ki er ya da geç bu üzüntüleri hepimiz yaşayacağız. Rabbim hepimize güç versin, sabırlar versin. Tüm dostlardan annem için birer Fatiha, babam için de dua bekliyoruz. Rabbim cümlesinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2021, 12:01

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aynur Yeşilbağ
Aynur Yeşilbağ - 11 ay Önce

Gerçekten yazıyı okurken gözyaşlarıma hakim olamadım bir an kendim yaşamış gibi oldu Rabbim kimseye böyle acılar göstermesin tekrar başsağlığı diliyorum Yaşar ailesine ve Müdürüm Yüksel Yaşar Bey'e

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21