Of Havadis Gazetesinden Başhekim Uysal’a ziyaret

Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal’ı makamında ziyaret eden Of Havadis yönetimi, Başhekim Uysal’ın nezdinde tüm sağlık çalışanlarını TIP Bayramını kutladı.

Of Havadis Gazetesinden Başhekim Uysal’a ziyaret

Of Havadis Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yüksel Yaşar, Yayın Kurulu Üyesi ve Köşe Yazarı İzzet Keleş ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Yaşar, Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal’ı ziyaret etti.

Of Havadis yönetimi; Özellikle son bir yıldır yaşanan pandemide büyük fedakarlık gösteren, özverili çalışmalarıyla halkın takdirini toplayan sağlık ordumuz için anlamlı ve özel gün olan 14 Mart Tıp Bayramını kutladılar.

Tüm sağlık şalışanlarına teşekkür ettiklerini belirten Yaşar; “Dünyada ve ülkemizde malum Kovid 19 salgınında ilçemizde yaptığınız çalışmalar ile halkımzın takdirini ve duasını bir kez daha kazandınız. Bu mücadelede özellikle son bir yıldır insanüstü gayretlerinizin şahidiyiz. Elimizden geldiğince çalışmalarınızı kamuoyunla paylaşarak toplumu bilgilendirmenin gayretinde olduk. Bizler her zaman bu noktada yanınızdayız. Bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramını tebrik ediyorum. Allah yardımcınız olsun. Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretleri nedeniyle Of Havadis yönetimine teşekkür eden Başhekim Uysal; “Nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Bütün dünyada yaşanan pandemide sizler de çok önemli görevler ifa ettiniz. Bu zorlu süreçte halkımızın doğru ve zamanında bilgilenmesine aracı oldunuz. Bu konuda bizlere çok yardımcı oldunuz. Aradan tam bir yıl geçti. Çok şükür geldiğimiz noktada büyük tecrübeler ve başarılar elde ettik tüm ülke olarak. Tüm zorluklara rağmen başlanılan 150 yataklı Of Devlet Hastanemizin yapım çalışmaları devam ediyor. Şu anda hastanemizin yapımının % 84’ü tamalandı. İnşallah bir aksilik olmazsa Haziran ayında hastanemizi açıp halkımıza yeni hastanemizde hizmet vereceğiz. Fizksel kapasitesi ve hekim ihtiyacının karşılanması için gerekli bilgi ve izahatları bakanlığımıza yaparak Of’umuza ve bölgemize bölge hastanesi olmasa da güçlü bir bölge hastanesi gibi hizmet vereceğimize inanıyorum. Böyle bir hizmetin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sizlere de ziyaretleriniz için bir kez daha teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21