Of Gençlik Merkezinden Sanatta Farkındalık Resim Sergisi

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Of Gençlik Merkezi tarafından “Sanatta Farkındalık” amacıyla öğrencilerin eserlerinden oluşan resim sergisi açıldı.

Of Gençlik Merkezinden Sanatta Farkındalık Resim Sergisi
banner71

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Of Gençlik Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinlikte “Sanatta Farkındalık” amacıyla öğrencilerin eserlerinden oluşan bir resim sergisi açıldı.

 

Of Gençlik Merkezi Teşhir Salonunda düzenlenen serginin açılışı Trabzon Gençlik Merkezleri Koordinatörü Adnan Köseoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel, Ak Parti Of İlçe Başkan Vekili Mustafa Ayaz, MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, Okul ve kurum müdürleri, Resim öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

 

Açılışın ardından davetliler eserlerin inceleyerek eserlerin sahibi olan öğrencilerden bilgiler alırken ziyaretin ardından İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel tarafından HAS odada ağırlanan misafirlere sergi hakkında bilgiler verildi.

 

Of Gençlik Merkezi’nin çok önemli ve güzel faaliyetlere ev sahipliği yaptığını ifade eden Müdür Demirel; “Resim göze, müzik ruha, beden eğitimi vücuda hitap eder. Edebiyat da özgürlüğü ifade eder. Gerek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz gerekse okul müdürlerimizle bu anlayışla Of’ta güzel işler yapacağımıza inanıyor sergimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” İfadelerini kullandı.

 

Trabzon Gençlik Merkezleri İl Koordinatörü Adnan Köseoğlu ise yaptığı açıklamada “Of’ta böyle bir hareketliliği gördüğümüze çok sevindim. İyi ki Of’a bu Gençlik Merkezini, açmış bulunuyoruz. Burada Milli Eğitimle beraber çalışarak güzel işler yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

 

Akademik başarının yanında sosyal, kültürel ve sportif başarıyı da önemsediklerini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Bizler her konuşmamızda eğitim ve öğretimi bir bütün olarak gördüğümüzü ifade ediyoruz. Akademik başarının yanında sosyal, kültürel, sportif başarıyı da önemsiyoruz. Gençlerimiz bizim en büyük zenginliğimizdir. Onlar için böyle mekânlar kazandırdığı için devletimize teşekkür ediyoruz. Allah devletimize zeval vermesin. Açılışımız hayırlı olsun” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21