Of Gençlik Merkezi Yaz Spor Kursları başladı

Of Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından Of Gençlik Merkezi bünyesinde 5-18 yaş arası çocuklar ve gençler için ücretsiz yaz spor okulları açıldı.

Of Gençlik Merkezi Yaz Spor Kursları başladı
banner71

Of Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından Of Gençlik Merkezi bünyesinde yaz spor okulları açıldı.


Karate, basketbol, voleybol, kort tenisi, badminton, masa tenisi ve yüzme branşlarında açılan kurslara katılan çocuklar ve gençler, usta öğretici hocaları önderliğinde spor eğitimi alacaklar.

 

5 ile 18 yaş aralığındaki çocuklara ve gençlere yönelik olarak açılan kurslara katılım ise ücretsiz olacak. 

Çocuklara ve gençlere özgüven aşılamak ve becerilerini geliştirmek için kursları düzenlediklerini belirten İlçe Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Özcan Demirel; “Yorucu bir eğitim sezonunun ardından çocuklarımıza ve gençlerimize kurslarımız aracılığıyla güzel bir tatil imkanı sunmak istedik. Bunun yanında çocuklarımıza ve gençlerimize hem özgüven aşılamak hem de kişisel becerilerini geliştirmek istiyoruz. Gençlerimizi geleceğe hazırlamak adına İlçe Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya gayret ediyoruz. İnşallah çocuklarımız ve gençlerimizle birlikte güzel bir yaz kursu dönemi geçireceğiz” diye konuştu.

 

Kursa katılmak isteyen gençler Of Çaykara Yolu üzerinde bulunan İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Gençlik Merkezine giderek kayıtlarını yaptırabilirler.

Of Ajans

Merve Sezgin

Site Editörü-Muhabir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21