Of Gençlik Merkezi Eylül Ayının 1.si

Of Gençlik Merkezi, Eylül Ayı içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetlerle Türkiye genelinde gençlik merkezleri arasında birinci oldu.

Of Gençlik Merkezi Eylül Ayının 1.si

Of’ta gençlerin hizmetine açıldığı günden beri başta üniversiteli gençler olmak üzere Oflu ve Of’ta eğitim gören tüm öğrencilerin uğrak yeri haline gelen Of Gençlik Merkezi, başarısıyla Türkiye Birinciliği elde etti.

 

Of Gençlik Merkezi, Eylül Ayı içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetleriyle Türkiye genelinde gençlik merkezleri arasında birinci oldu.

 

Of Gençlik Merkezi el de ettiği bu birinciliği ile Trabzon’a da ilk kez bu alanda birincilik getirmiş oldu.

 

Of Gençlik Merkezi’nin birinci seçilmesi nedeniyle oldukça mutlu olduklarını belirten Gençlik Merkezi Müdürü Murat Harputoğlu; “İlçemizin ayın gençlik merkezi seçilmesi bizleri oldukça gururlandırmıştır. Gençlik Merkezimizin bu başarısında büyük emeği ve desteği olan, Gençlik Liderlerimiz Ahmet Ali Kapıcıoğlu, İlyas Bayraktar, Mehmet Kont ve Gönüllü Gençlerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde ekip ruhu il çalışmalarımızı aynı heyecanla sürdürmeye devam edeceğiz. Oflu gençlerimize çok daha güzel hizmetler ve etkinlikler sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Of Gençlik Merkezi’nin birincilik ödülü Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkilileri tarafından bizzat getirilerek Gençlik Merkezi’ne teslim edilecek.

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21