Of Fen Lisesi tatilde de sıkı çalışıyor

Üniversite sınavına hazırlanan Of Fen Lisesi’nin 12. sınıf öğrencileri, hazırlanan 10 günlük sıkı bir kamp programıyla karne tatilinde de eğitime ara vermeden devam ediyor.

Of Fen Lisesi tatilde de sıkı çalışıyor

2021-2022 eğitim öğretim yılının birinci yarıyılının tamamlanıp öğrencilerin tatile çıktığı bir dönemde Of Fen Lisesi öğrencileri eğitime ara vermeden devam ediyor.

Üniversite sınavına hazırlanan 12. sınıf öğrencileri okulda hazırlanan 10 günlük sıkı bir kamp programıyla başarılı olmak için çalışıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Of Fen Lisesinde üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri ziyaret ederek öğrencilerin moral ve motivasyonlarını artırmaya çalıştı.

Öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Müdür Kabahasanoğlu öğrencilere hitaben; “ Bugün buraya sizlere teşekkür etmeye geldim. Herkes tatil yaparken sizler burada kendinizin ve ülkenizin daha güzel geleceği için çalışıyorsunuz. Sizlere bu imkânı sağladıkları için okul idaresine teşekkür ediyorum. Tatillerini sizinle ilgilenip, sizlerin başarısı için sizler kadar gayret ve heyecan duyan öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü devletimize ediyorum. Sımsıcak okuluyla, ponsiyonuyla, öğretmeniyle, hizmetlisiyle daha nice imkânları sizlerin hizmetine sunan devletimize teşekkür ediyorum. Her daim devletinize bağlı, milletinize hizmet etmeyi kendinize şiar edinin. Bizler sizlere güveniyoruz. Başarılı olacağınıza inanıyoruz. Abileriniz, ablalarınız başardı sizler de başarırsınız. Rabbim yardımcınız olsun, zihin açıklığı versin.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu öğrencilerin ziyaretine Okul Müdürü Vehap Kurt ve Müdür Yardımcısı Eşref Karamehmet eşlik etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21