Of Eski Kaymakamı Tunceli Valisi Sonel’i ağırladı

Of’un Eski Kaymakamı olan Tunceli Valisi Tuncay Sonel, 7 yıl sonra ziyaret için geldiği Of’ta Oflular tarafından yoğun sevgi ve sıcak ilgiyle karşılandı.

Of Eski Kaymakamı Tunceli Valisi Sonel’i ağırladı
banner71

2008 ile 2012 yılları arasında Of Kaymakamı olarak görev yapan Tunceli Valisi Tuncay Sonel, 7 yıl aradan sonra geldiği Of’ta Of halkı tarafından yoğun sevgi ve sıcak ilgiyle karşılandı.

 

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamlarında ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, öğlen saatlerinde Of’a geldi.

 

Of Hükümet Konağı önünde Kaymakam Eyüp Fırat, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve diğer katılımcılar tarafından karşılanan Vali Sonel, Hükümet Konağı’nı ziyaret ederek Kaymakamlık Makamına çıktı.

 

Kaymakam Fırat, Başkan Sarıaloğlu ve diğer katılımcılarla bir süre sohbet eden Vali Sonel’e Kaymakam Fırat ve Başkan Sarıalioğlu tarafından günün anısına hediye takdim edildi. Kaymakamlık şeref defterini imzalayan Vali Sonel, eski mesai arkadaşlarıyla bir süre sohbet etti.

 

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Of Belediyesine geçen Vali Sonel, Başkan Sarıalioğlu’nun makamında da katılımcılarla bir süre sohbet eti. Hatıra fotoğrafının ardından belediyeden ayrılan Vali Sonel, Kaymakam Fırat, Başkan Sarıalioğlu ve diğer katılımcılarla birlikte Atatürk Bulvarı ve Barbaros Caddesi üzerinden yürüyerek Çarşıbaşı Camii’ne geçti.

 

Yol boyunca esnaf ve vatandaşlarla selamlaşan Vali Sonel’i karşılarında gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, Vali Sonel’i tanıyan esnaf ve vatandaşlar da kendisini kucaklayarak hoş geldin dileklerini ilettiler.

 

Cuma Namazını Çarşıbaşı Cami’nde eda eden Vali Sonel, Cuma Namazı çıkışında da cami cemaatiyle kucaklaştı. Of halkının sıcak ve yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali Sonel, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Beraberindekilerle birlikte Cumhuriyet Caddesi üzerinden belediyeye doğru yürüyen Vali Sonel, burada da yol boyunca esnaf ve vatandaşlarla selamlaştı ve kucaklaştı.

 

Başkan Sarıalioğlu ve Kaymakam Fırat tarafından Nizam Usta’da ikram edilen öğle yemeğini yiyen Vali Sonel, Rize Valisi ve Rize Belediye Başkanı ziyaretleri için Of’tan ayrıldı.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’ın da eşlik ettiği ziyarette 7 yıl aradan sonra Of’ta olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Vali Sonel, sıcak ve samimi ilgileri nedeniyle Oflulara teşekkür etti.

 

Programının yoğunluğu nedeniyle Of’a fazla zaman ayıramadığını ve çok sayıda insanla görüşemediğini belirterek en kısa sürede yeniden Of’a geleceğini belirterek tüm Of Halkına selam ve sevgilerini iletti.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan akyüz
hasan akyüz - 1 yıl Önce

Adam gibi adam derlerya işte örneği.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21