Of Emniyetinden şok denetim

Of İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yaptığı şok denetimlerle 13 şahıs hakkında kumar oynamak nedeniyle yasal işlem yapılırken 4 iş yerine de men cezası verdi.

Of Emniyetinden şok denetim

Of İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yapılan yol ve işyeri denetimleri ayrıca mobese kayıtlarının takibi ile Of’un huzur ve güven ortamı yükseliyor.

 

İşyerlerine yapılan şok denetimlerle huzura katkı sağlayan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dört iş yerine kumar oynamaktan ve kumar makinesi bulundurmaktan dolayı faaliyetten men cezası verdi. Bu iş yerlerinde kumar oynayan 13 şahıs hakkında yasal işlem yapılırken elde edilen 2 bin 500 TL’ye ise el konuldu.

 

Emniyet Müdürlüğü ekipleri ayrıca gece ve gündüz yaptıkları yol denetimlerinde hakkında yakalama kararı bulunan çok sayıda şahsı da yakalayarak adli mercilere teslim ettiler.

 

Yapılan trafik denetimlerinde ise İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Mobese kameraları marifetince kural ihlalinde bulunan sürücülere yönelik denetimlerde özellikle ikinci sıra park yapan araçlara ve yaya kaldırımı üzerine araç park etme konularında cezai işlem yapıldığı öğrenildi.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri daha huzurlu bir Of için tüm vatandaşları göreve çağırırken görülen şüpheli durumun 155 Polis ihbar hattına bildirmelerini ve Of’un huzuruna katkı sağlamalarını talep ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21