Of Emniyet Müdürlüğü yeni binasına taşındı

Of İlçe Emniyet Müdürlüğü, yapımı tamamlanan yeni hizmet binasına taşınarak yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Of Emniyet Müdürlüğü yeni binasına taşındı

2017 yılında ihalesi yapılan ve kısa bir süre önce yapımı tamamlanan Of İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binası hizmet vermeye başladı.

 

Trabzon Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından 14 Ağustos 2017 tarihinde ihalesi yapılan ve Eylül ayında sözleşmesi ve yer teslimi yapılan Of İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının yapımı Ocak ayında tamamlandı.

 

Of İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün yanında ve Of Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu’nun karşısında bulunan Of Teknoloji Fakültesi Eski Dekanlı Binasının olduğu alanda inşa edilen bina 2 bin 150 m2 olup Bodrum, zemin kat ve 2 kattan oluşuyor.

 

Proje maliyeti 4 milyon lira olan Of İlçe Emniyet Müdürlüğü binası 4 Mart 2019 tarihinden itibaren hizmet vermeye başladı.

 

Eski Hükümet Konağı bünyesinde hizmet veren İlçe Emniyet Müdürlüğü, Hükümet Konağı’nın yıkılmasının ardından Ziraat Odası Binasında hizmet vermeye başlamıştı. Yeni Hükümet Konağı’na taşınmayan Emniyet Müdürlüğü, hizmet binasının tamamlanmasıyla yeni hizmet binasına taşındı.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş, Emniyet Müdürü Gürkan Demirkan’ı yeni hizmet binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Müdür Demirkan, Yaşar ve Keleş’e ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

 

Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası ile SGK Hizmet Binası’nın resmi açılışı, İçişleri Bakanı Oflu hemşerimiz Süleyman Soylu’nun katılımıyla yapılacak.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 3 yıl Önce

İLÇEMİZ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YENİ BİNASINA EMEĞİ GEÇEN HERKESE HER KURUMA TEŞEKKÜR EDERİM. DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.SAYGILARIUMLA.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21