Of Eğitim Bir Sen yemekte buluşturdu

Eğitim Bir Sen Of Şube yönetimi düzenlediği akşam yemeğinde Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarıyla buluştu.

Of Eğitim Bir Sen yemekte buluşturdu

Memursen Konfederasyonuna bağlı olarak hizmet veren Eğitim Bir Sen Sendikası’nın Of İlçe yönetimi düzenlediği akşam yemeği ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarını bir araya getirdi.

 

Arsin Sahil Tesislerindeki Deniz Yıldızı Restoran’da düzenlenen yemeğe İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şube Müdürleri Süleyman Bedir ve Numan Turan, Memursen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, Eğitim Bir Sen Of İlçe Başkanı Hasan Baştan, Eğitim Bir Sen Of İlçe Yönetimi ve İlçe milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları katıldı.

 

Yemekte konuşan Eğitim Bir Sen Of İlçe Başkanı Hasan Baştan; “Milli Eğitim camiası olarak güzel bir birlikteliğimiz var. Değerli Müdürümüze, şube müdürlerimize ve müdürlük çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Of’un eğitim seviyesini daha yukarılara taşıyabilmek için gayretlerimiz devam ediyor. Bu güzel gecede bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da yaptığı açıklamada düzenledikleri güzel ortamda müdürlük çalışanlarını ağırladıkları için Başkan Baştan ve Eğitim Bir Sen yöneticilerine teşekkür etti.

 

Sendika yönetimi ve müdürlük çalışanları yemeğin ardından Trabzonspor maçını izleyerek çay sohbeti yaptılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21